19 квітня о 18.00 відбудеться фотовиставка «КИЇВ, який ми втрачаємо…»

Завтра, 19 квітня о 18.00, у приміщення Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського (м. Київ, вул. Городецького, 1-3/11, Майдан Незалежності), відбудеться відкриття фотовиставки «Київ, який ми втрачаємо…», присвяченій пам’яткам архітектури та історії, які безкарно доведені до аварійного стану їх недобросовісними власниками, регулярно підпалюються або умисно трощаться і можуть зникнути вже завтра, а також об’єктам культурної спадщини, приреченим на знищення відповідними рішеннями органів влади.

Світлини історичних київських будинків підготовлені фотографами – волонтерами, зокрема, Валерієм Гуріним, відповідно до їх бачення. До кожної світлини наданий опис пам’ятки, її проблематики та зазначено недобросовісних власників, серед яких зустрічаються навіть міністерства з величезним бюджетом.

Фотовиставка проводиться в рамках Благодійного заходу «Архітектурна спадщина: музика крізь сторіччя» та супроводжуватиметься благодійним концертом «Великодня присвята Сергію Рахманінову».

Мета фотовиставки: висвітлити поточний стан об’єктів культурної спадщини серед якомога ширшої аудиторії та розкрити існуючі корупційні схеми для того, щоб шляхом створеного суспільного резонансу й тиску на владу забезпечити їх порятунок та подальше збереження протягом 2018 року, проголошеного в Європі роком охорони культурної спадщини.

Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку збереження об’єктів культурної спадщини.

Зазначена фотовиставка готувалася до Парламентських слухань у Верховній раді України 18.04.2018р., але Комітетом ВРУ з питань культури та духовності нам було безпідставно відмовлено у її розміщенні, незважаючи на постійне проведення у ВРУ різноманітних виставок-продажів ніяк не пов’язаних з діяльністю парламенту.

Акредитація за номером: 067 500 47 17 або ел. поштою: 5004717v@gmail.com

Організатори фотовиставки: Фундація спадщини Терещенків, Об’єднання громадський організацій «Київське Віче»

Olena Terestchenko

Sharing is caring!

Send a Comment