Альянсенерго. Енергія – це ми

Кожного дня, готуючи каву, слухаючи музику або актуальні новини, вмикаючи світло чи комп’ютер, користуючись ліфтом чи ескалатором ми навіть не замислюємось про те, звідки береться електроенергія, яку ми використовуємо практично безперервно.

Якщо Ви так само не бажаєте турбуватися про електрифікацію вашого об’єкта – довірте це питання спеціалістам ТОВ «Альянсенерго».

Що ми пропонуємо?

55

Виконати для Вас повний спектр електромонтажних робіт від стадії проектування до пуско-налагоджувальних робіт на об’єктах будь-якої складності – від невеликих об’єктів до масштабних виробничих підприємств та багатоквартирних будинків.

Сьогодні ТОВ «Альянсенерго» надає спектр послуг у сфері електропостачання, зокрема:

– детальна розробка та узгодження на всіх рівнях проектів електропостачання;

– усі види електромонтажних робіт;

– прокладення кабелю, яке включає в себе проектну роботу, роботу на об’єкті та виконується з дотриманням правил та норм безпеки;

– монтаж трансформаторних підстанцій – що включає в себе будівництво і реконструкцію підстанцій від розрахунку до остаточного монтажу, з виготовленням повного пакету супровідної документації;

– виконання робіт з електропроводкою будь-якої складності;

– консалтинг у сфері електропостачання – узгодження проектів електропостачання в контролюючих органах, консультації при виборі ефективного обладнання і матеріалів, з урахуванням усіх особливостей об’єкту та відповідно ждмо вимог правил експлуатації електричних мереж.

Електромонтажні роботи «під ключ», до складу яких входять:

– попередній аналіз енергетичної ситуації на об’єкті будівництва і проведення робіт, спрямованих на виділення потужностей;

– отримання Технічних умов (ТУ) на розробку проекту електропостачання;

– створення проекту електропостачання;

– повне узгодження розробленого проекту із замовником у рамках вимог правил безпеки і правил експлуатації;

– узгодження проекту електропостачання з державними контролюючими органами;

– отриманні технічного рішення (ТР) на проведення електромонтажних робіт;

– закупівля необхідного обладнання і матеріалів;

– попередня підготовка приміщення і територій;

– винесення проекту в натуру (розмітка на місці);

– компонування і монтаж електрощитів;

– прокладення кабелю та електропроводки;

– оформлення технічної документації до укладення договору на електропостачання;

– проведення пуско-налагоджувальних робіт;

– здача змонтованих установок в експлуатацію;

– оформлення технічної документації до укладення договору на електропостачання;

– альтернативна енергетика та енергозберігаючі технології.

Чому саме «Альянсенерго»?

15-річний досвід роботи, протягом якого компанія невпинно розвивається дав нам змогу з впевненістю братися за роботи будь-якої складності. Лише за останні 2 роки ТОВ «Альянсенерго» виконало роботи більш ніж на 500 об’єктах, а за всі роки діяльності компанії таких об’єктів нараховуються тисячі.

Серед наших клієнтів як фізичні та юридичні особи власники невеликих об’єктів, так і такі компаніі як ПрАТ «Київобленерго», ПАТ «Київенерго», ПАТ «Сумиобленерго», Пат «Чернігівобленерго», Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд», АТ «Позняки-Житло-Буд», АТ «Ощадбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит», ПАТ «КБ «Актив-Банк», корпорація «АТБ», мережа магазинів «Фора», ПАТ «Київхліб», корпорація «Артеріум», мережа квіткових магазинів «Камелія», Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка та багато інших.

У підприємства наявний повний пакет дозвільних та ліцензійних документів для виконання всіх видів електромонтажних робіт.

Відтак, сьогодні ми можемо з повною впевненістю гарантувати – замовлення будь-якого ступеня складності буде виконано швидко та якісно.

Sharing is caring!

Send a Comment