Американець придумав виборче гасло для Юрія Луценка: «Кожному українцю із середнього класу – по відпочинку на Сейшелах»

Слова генерального прокурора України Юрія Луценка про доступність відпочинку на Сейшелах для середнього класу варто перетворити на виборчий слоган…

Про це заявив Майкл Карпентер, колишній заступник помічника глави Пентагону з питань України та Євразії в адміністрації Барака Обами, а нині директор аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті у Twitter.

Родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з видом на океан комплексу Four Seasons Resort, найдорожчого готелю Сейшелів. Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся щонайменше у 52 тисячі євро.

Саме ці слова генпрокурора не залишив без уваги колишній високопосадовець уряду США.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко каже, що відпочинок на курорті «Four Seasons» на Сейшельських островах є «чимось, що собі може дозволити типовий українець середнього класу». Це може стати прекрасним виборчим слоганом, – заявив Карпентер.

bezymyannyj1

Коментатори оцінили і слова Луценка про те, що саме подарунок від сина зробив можливою коштовну мандрівку.

У той же час менеджер програм Євразії у Center for International Private Enterprise (США) Ерік Карл Гонц написав, що українцям потрібно відкладати гроші майже 20 років, щоб дозволити собі такий відпочинок як Луценко.

bezymyannyj2

Звичайна середня заробітна платня на рік у Києві, а це найбільша в Україні, приблизно 3700 доларів. Тож звичайному киянину знадобиться 17 років, щоб відкласти гроші на такий відпочинок для «середнього класу», – відзначив Гонц.

Нагадаємо, що родина генерального прокурора України Юрія Луценка провела зимову відпустку на Сейшельських островах, орендувавши дві вілли з видом на океан комплексу Four Seasons Resort, найдорожчого готелю Сейшелів. Увесь відпочинок родині генпрокурора обійшовся щонайменше у 52 тисячі євро. Сам він назвав його «не надмірним» і таким, «що собі дозволяє середній клас».

За інформацією журналістів, родина Юрія Луценка (сам генпрокурор, його дружина народний депутат Ірина, син Віталій та син Олександр із дружиною) орендувала на 8 ночей дві вілли готельного комплексу Four Seasons Resort на острові Має (Сейшели) з 3 січня по 11 січня 2018 року.

 bezymyannyj3

Журналісти повідомляють, що Луценки орендували дві вілли категорії «на пагорбі з виглядом на океан»

На офіційному сайті Four Seasons йдеться, що вілли такої категорії мають площу 186 квадратних метрів, з басейнами, «незабутнім панорамним видом на бірюзові і блакитні води затоки і навколишні його гори».

На офіційному сайті готелю вказано, що наразі середня вартість добової оренди однієї такої вілли – 2648 євро. Таким чином, 8-денна оренда однієї вілли складає 21 184 євро, двох – 42 368 євро. Крім цього, журналісти повідомляють, що родина сплатила готівкою 10 473 євро за додаткові послуги. Найвитратніші серед них – оренда гелікоптера (1 440 євро), витрати в магазині сувенірів (1 265 євро). Таким чином, сукупно витрати на відпочинок усієї родини чиновника склали понад 52 тисяч євро.

В інтерв’ю газеті «Сегодня» Юрій Луценко розповів, що негрошові подарунки від сина Олександра, які задекларував генпрокурор та його дружина народна депутатка Ірина Луценко (по 170 000 гривень, або 10 тисяч євро) були поїздкою на відпочинок. Однак подарованих Ірині та Юрію Луценкам 10 тисяч євро не вистачило б на оренду вілли.

Джерело: 1.https://24tv.ua/seysheli_dlya_ukrayinskogo_serednogo_klasu__u_ssha_pridumali_viborche_gaslo_lutsenku_n921506

2.https://24tv.ua/v_yaku_sumu_obiyshovsya_elitniy_vidpochinok_rodini_lutsenka_nespodivani_dani_zhurnalistiv_n920221

Sharing is caring!

Send a Comment