Аперкот незаконному забудовнику від Віталія Кличка: гра на публіку чи так буде з кожним?

 klichko

В столиці не повинно бути будівельної анархії – переконаний мер міста Києва Віталій Кличко. Побувавши на скандальному будмайданчику на Мічурина, 44 у супроводі прокурора Києва Р. Говди та керівника головного управління Національної поліції столиці А.Крищенка, він заявив:

– Зараз ми перебуваємо на Печерську, де вартість землі чи не найдорожча в Україні. Тут виникла конфліктна ситуація, бо будівництво ведеться без будь-яких дозвільних документів. І я вдячний, що громадськість звернулася до нас, повідомила про цей об’єкт. Забудовник повинен невідкладно зупинити це будівництво», – сказав столичний голова.

Він наголосив, що була проведена перевірка, яка підтвердила відсутність необхідних дозволів, будівельних умов, проекту, документів на землю та погоджень міської влади.

– Тут почалося будівництво і це викликало обурення у громадськості, у місцевих мешканців. Ми виїхали на місце. Я запросив керівника Київської поліції та прокурора столиці, щоб вони побачили це будівництво та взяли ситуацію під особистий контроль. Ми повинні діяти виключно в правовому полі, щоб таких хаотичних забудов не було, – додав Віталій Кличко. – Тому у мене прохання до прокуратури та поліції відповідно до їх обов’язків виконати моє звернення щодо вивчення цього питання та припинення будівництва. Паркан буде демонтований. Будівництво – припинене. І ми чекаємо від правоохоронних органів висновків щодо цього будівництва. Такої будівельної анархії в столиці не повинно бути! – підкреслив Київський міський голова.

Крім того, наголосив Віталій Кличко, до безвідповідальних забудовників повинні бути застосовані відповідні правові заходи, щоб припинити хаотичну забудову столиці.

– Будь-яке будівництво має бути узгоджене відповідно до закону. А ті, хто порушують закон, повинні за законом і відповідати, – підкреслив Кличко. Він наголосив, що жодних виключень не повинно бути, незважаючи на фінансові важелі чи політичні зв’язки забудовників.

У свою чергу, представник забудовника в присутності прокурора Києва та глави столичної поліції сказав про припинення будівництва.

Мер Києва також доручив представникам столичного благоустрою забезпечити демонтаж паркану навколо цього будівництва. Демонтаж розпочали одразу після інспекції.

Все це було опубліковано у підвідомчій газеті «Вечірній Київ» в матеріалі «Кличко особисто зупинив незаконне будівництво на Печерську»:

https://vechirniykiev.com.ua/news/klychko-osobysto-zupynyv-nezakonne-budivnytstvo-na-pechers-ku

aperkot-2

Ось так, ефектним аперкотом, наш славний чемпіон показав, що буде з тими, хто насмілиться без дозволу зазіхнути на київську землю.

Однак мешканці будинків № 5 та 5-А по вулиці Анрі Барбюса вважають цей переможний раунд колишнього боксера грою на публіку, адже реакція мерії на будівництво на їхній прибудинковій території дещо інша. Міський Департамент земельних ресурсів, наприклад, вбачає в цьому ознаки правопорушення і запевняє, що це парафія їх колег з Департаменту міського благоустрою.

Остання відповідь ДЗР:

screenshot_2

screenshot_3

Департамент з міського благоустрою поки що відмовчується. У свою чергу, Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва поводиться як у відомій пісеньці: «нічєго не віжу, нічєго нє слишу, нічєго нє знаю, нічєго нікому нє скажу». Прикриваючи чи то свою бездіяльність, чи то службову недбалість, чи то корупційну складову, підлеглі п. Кличка, як циган сонцем, жонглюють нормами законодавства, уникаючи прямої відповіді на запитання: хто, що саме будує на земельній ділянці по вул. Анрі Барбюса, 5 та 5-А і на підставі яких дозвільних документів?

Відповідь-відписка Департаменту ДАБІ:

screenshot_1

screenshot_1a

screenshot_1b

Тож чи дочекаються мешканці будинків по вулиці № 5 та 5-А по вулиці Анрі Барбюса, візиту мера у супроводі прокурорсько-поліцейського почту?.. Чи почують безкомпромісне: «Такої будівельної анархії в столиці не повинно бути»?..

Стас ЧЕРКАС, Наша версія

Читайте попередню публікацію на дану тему: http://n-v.com.ua/vitalij-klichko-zvodit-u-stolici-chergovi-pamyatniki-korupci%D1%97/

Sharing is caring!

2 thoughts on “Аперкот незаконному забудовнику від Віталія Кличка: гра на публіку чи так буде з кожним?”

  1. Ждете ответа от благоустрою? Щас! Вы просто наивные или прикидываетесь? Ни для кого не секрет, что дома в историческом центре изуродованы именно по согласованию с благоустроем. Что кабаки, как на Чапаева, 4-В, клубы по интересам типа “голубой устрицы”, как под Академкнигой на Б.Хмельницкого, сауны, так называемые майданчики для сезонной торговли (те же наливайки) обилечены благоустроем и процветают именно благодаря крышеванию благоустроем. Все, что они могут – снести по команде фас бульдозером неприбыльный для них маф. И Виталий Владимирович об этом знать не может ибо имеющий глаза

  2. Це просто сюр! Страшний сон від якого хочеться прокинутись. Керівники поважних установ заявляють про відсутність дозволів на забудову, але при цьому “ні один краб не постраждав”! Гроші вирішують все…Сумно,панове.

Send a Comment