Коли в Березані вийде на маршрут «Шкільний автобус» від прем’єр-міністра Гройсмана?

«Автобус для відділу освіти», – під такою назвою 25 липня минулого року на офіційному сайті Березанської міської ради Київської області з’явилась інформація про отримання нового «Шкільного автобуса»

«Під час візиту, на зустрічі з педагогічним колективом, Володимир Гройсман пообіцяв сприяти у отриманні субвенції на придбання «Шкільного автобуса» у розмірі 1 млн. грн., а рішення про виділення решти коштів з бюджету міста для придбання автобуса було прийняте на сесії міської ради. Тепер учні освітніх закладів міста зможуть за будь-яких умов дістатися своїх шкіл, відвідати навчальні екскурсії та олімпіади. Тож дякуємо Володимиру Борисовичу за допомогу у придбанні автобуса, запевняємо у всебічній підтримці та покладаємо надію на подальшу плідну співпрацю», – бадьоро рапортували чиновники перед місцевою громадою, яка вже раділа від передчуття радісних змін. Та виявляється радість березанців була передчасною: минуло вісім місяців, а шкільний автобус, за який містяни заплатили 399 900 грн. ніяк не виїде на вулиці міста!

bezymyannyj

А батьки школярів до сьогодні бідкаються, що дітям немає чим дістатися до школи. У міських автобусах давка та тіснява, і проїзд влітає родинам в копієчку.

4 квітня цього року батьки двох шкіл міста вийшли під стіни Березанської міської ради, протестуючи про закриття в цих навчальних закладах старших класів. Один із аргументів, якими керувалися батьки, навів березанець Олег Нипорка: «Не кожен з батьків старшокласників має змогу кожного ранку відвозити свою дитину до школи, при тому, що більшість мешканців працюють в м. Києві. Не кажучи вже,про те, чи мають вони власне авто. Чи досить у них заможна родина, щоб давати кожного дня дитині кошти на проїзд?»

То що ж трапилося з шкільним автобусом? Можливо, він поламався і потребує серйозного ремонту?

Ні! Він цілий-цілісінький, ще й з крісел не знята заводська упаковка. Певно, для того, щоб громада у цьому могла переконатися, міський голова наказав підігнати його до місця проведення протестної акції батьків, де кожен бажаючий мав нагоду побачити автобус, придбаний за сприяння Прем’єр-міністра України. Міська влада надійно оберігає його не тільки від ям на дорогах, але й від школярів. Цікаво, чи оцінить таке ставлення до техніки Володимир Гройсман, особливо з огляду на те, що під придбання автобуса було складено міську програму, в якій у переліку очікуваних результатів зазначено: «Забезпечити у м. Березані регулярне, безоплатне перевезення учнів та педпрацівників до місць навчання, роботи і дому».

Наталя КИРИЛЕНКО, власкор. газети «Наша Версія»

Sharing is caring!

Send a Comment