За час депутатських повноважень Дмитра Білоцерковця його матір безоплатно набула низку нерухомості у Києві

Національне антикорупційне бюро підозрює провладного політика в незаконному збагаченні. НАБУ отримало доступ до електронної декларації за 2017 рік народного депутата України від БПП Дмитра Білоцерковця, яка знаходиться у володінні Національного агентства з питань запобігання корупції. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на ухвалу Солом’янського райсуду Києва від 23 квітня.
Антикорупційний орган розслідує щодо нардепа кримінальне провадження за ознаками ст. 366-1, ч. 3 ст. 368-2 КК України («Декларування недостовірної інформації», «Незаконне збагачення»). У клопотанні детектива НАБУ сказано, що Білоцерковець в е-деклараціях за 2015-2016 роки не вказав інформації про членів сім’ї та їхнє майно, не задекларував відомості про інше майно, яким суб’єкт декларування та члени його сім’ї володіли або користувалися у відповідний період. Зокрема, маються на увазі його дружина Ірина Ляшенко і син Дан Білоцерковець, яких нардеп показав лише в електронній декларації за 2017 рік.
Крім цього, НАБУ з аналізу державного реєстру речових прав на нерухоме майно робить висновки, що матір політика Жанна Білоцерковець безоплатно набула у власність нерухоме майно в Києві, що може свідчити про факти незаконного збагачення народного депутата України Дмитра Білоцерковця, а саме передачу ним активів, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами, іншій особі.
Так, 18 серпня 2016 року на підставі договору дарування матір нардепа стала власницею 20/100 часток домоволодіння ринковою вартістю 3,2 млн. грн. Вказана нерухомість загальною площею 1137 кв. м розміщена на вулиці Панфіловців, 6/1 у Києві. Того ж дня Жанна Білоцерковець знову через договір дарування стала власницею земельної ділянки площею 0,0175 га на вулиці Добровольчих батальйонів у Києві.
Також протягом 31 жовтня 2016 року матір обранця подарувала дві квартири і землю іншій особі.
Раніше нардеп Дмитро Білоцерковець стверджував, що його мати Жанна Олексіївна одержала десятки мільйонів гривень у спадок від померлого чоловіка, який був севастопольським бізнесменом.
Джерело: glavcom.ua

Sharing is caring!

Send a Comment