Члени Торгово-промислової палати України шукають захист від «державного рейдерства»

 Члени Торгово-промислової палати України, звернулися до представників державної влади, суспільства і бізнесу, з метою донести свою спільну позицію щодо інформаційного і адміністративного тиску за боку окремих державних службовців, народних депутатів та представників правоохоронних органів на систему торгово-промислових плат в Україні.

                                                      ЗВЕРНЕННЯ

З сумом повідомляємо, що за останні півтора роки правоохоронні органи в Україні не стали краще, а навіть гірше у порівнянні з минулими періодами. «Елітні» слідчі центральних апаратів Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, прокурори Генеральної прокуратури України і їх підлеглі з прокуратури міста Києва, слідчі управління фінансових розслідувань, разом і кожен окремо, цинічно використовували надані ним законом повноваження для тиску на керівників ТПП. Замовний характер порушених ними кримінальних проваджень не викликає сумніву, оскільки правоохоронці замість розслідування зазначених заявником-наклепником фактів, намагалися провести фінансовий і адміністративний «аудит» роботи кожного керівника і працівника ТПП, вивчити правомірність кожного виданого ТПП документа. До честі працівників палати, їх робота виявилася бездоганною, бо жодному з них не пред’явлені підозри чи обвинувачення.

У січні цього року до керівників ТПП України стали надходити анонімні погрози, суть яких зводилася до вимог залишити займані посади під загрозою незаконного притягнення до кримінальної відповідальності. Шантажистами називалася кінцева дата «самостійного, мирного» усунення керівників ТПП України – 28 січня цього року. І вже 29.01.2016 року погроза була реалізована: майже одночасно до Торгово-промислової палати України (м. Київ, В. Житомирська, 33) прибули слідчі прокуратури м. Києва, слідчі Шевченківського управління поліції і слідчі служби фінансових розслідувань, щоб викликати на допит всіх керівників. Складається враження, що саме прокуратура міста Києва очолює цю атаку за участю відомих рейдерів на замовлення певних політичних сил.

Достеменно невідомо, хто насправді намагається захопити ТПП України і хто, відповідно, є замовником цькування її керівників. Але зрозуміло, що ці особи здатні наказати Генеральній прокуратурі, СБУ, МВС І ДФС кинути всі свої особливо важливі справи і шукати компромат на працівників ТПП України. Наразі складається враження, що правоохоронні органі України стали найманцями, які виконують брудну роботу для осіб, що увірвалися на політичний олімп або просто мають потрібні суми грошей. Для окремих правоохоронців закон, честь, порядність, служіння народу України є лише ширмою задля отримання контролю над державними, громадськими та бізнес-ресурсами України.

Викликає подив і обурення діяльність окремих депутатів Верховної Ради України, які не соромлячись використовують свій статус і можливості задля дискредитації ТПП України. Саме ці брудні, наклепницькі і брехливі заяви народних обранців супроводжують ганебні дії правоохоронців, надають їм ореолу борців із «злочинним режимом», народних героїв. Депутати у бажанні скомпрометувати ТПП України ладні спричинити непоправну шкоду міжнародному іміджу, інвестиційному та бізнес-клімату нашої країни, дискредитувати всю систему торгово-промислових палат в України, вдаватися до брутальних висловлювань та особистих образ. Найбільш безпринципними у цій брудній кампанії були й залишаються депутати О. Кужель, І. Суслова, І. Луценко, Є. Дейдей.

Незважаючи на тиск і бруд, Торгово-промислова палата України кожного дня працює над створенням сприятливих умов для підприємницької діяльності в Україні. Система ТПП сприяє розвитку економічних зв’язків України з понад 100 країнами світу, щодня робить свій вагомий внесок у реформування економіки, сприяє сталому розвитку України, допомагаючи вітчизняним підприємствам інтегруватися у європейську господарську систему. Саме тому діяльність окремих політичних сил і правоохоронців схожа на зраду національних інтересів України, яку можна пояснити виключно особистими корисливими мотивами. Торгово-промислова палата України відома в усьому світі, користується повагою і посідає гідне місце у світових товариствах і європейських структурах, але в себе вдома, в Україні, популісти і брудні політикани знищують здобутки палати, принижують її членів і демократично обране керівництво.   

Відчуваючи виклики часу, які постають перед нашою організацією, ми маємо твердий намір докласти максимум зусиль, щоб притягнути до відповідальності правоохоронців, що зловживають владою, а також в судовому порядку захистити честь ТПП України та її ділову репутацію.

Закликаємо представників бізнесу, органів державної влади та громадянського суспільства підтримати Торгово-промислову палату України в її прагненні дати відсіч державному рейдерству та захистити самоврядність і незалежність найбільшої та найавторитетнішої бізнес-асоціації України.

План дій:

  1. Підписати звернення до Президента України, гаранта дотримання органами державної влади положень Конституції України, з вимогою негайно припинитибрудну атаку правоохоронців і політиканів на ТПП України.
  2. Зібратися разом біля Адміністрації Президента «03» лютого 2016 року з вимогою до очільника держави негайно прийняти керівництво ТПП України та припинити корупційні дії правоохоронних органів.
  3.  Приєднатися до діяльності ТПП України, спрямованої на подолання бар’єрів, що заважають українському бізнесу посісти гідне місце серед бізнес- спільноти світу.

big_1_201454440c5345d4

Прес-центр ТППУ

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *