Депутати Київради Михайленко, Кисельов та Зубко сприяють дочірній компанії «Роснефти» захопити елітну столичну землю

У цьому році виповнюється 90 років від заснування Кіностудії ім. Олександра Довженка. Що готують юбіляру проросійські лобісти з мандатами депутатів?

kinostudiya

Історія почалась в далекому 1997 році. Двадцять років назад була укладена угода між державною Кіностудією ім. Олександра Довженка та ТОВ «Бомонд-АЗС». Суть угоди полягала в наступному.

У власності Кіностудії був підвал і кілька цестерн для заправки автомобілів. Щоб все це не простоювало, Кіностудія домовилась з ТОВ «Бомонд-АЗС» про спільну діяльність. Кіностудія надає в оренду підвал та цистерни, а ТОВ «Бомонд-АЗС», купує паливо, слідкує за інфраструктурою та обслуговує автозаправку. Прибуток мав розподілятися між партнерами.

Все було добре, спільна діяльність продовжувалась до 2005 році. А в 2005 році, з’являється невідоме судове рішення (в реєстрі судових рішень – відсутнє) про те, що державний підвал вже не державний, а приватний(?!).

Умови договору між Кіностудією та ТОВ «Бомонд-АЗС» не передбачали перехід права власності майна. Чи це зроблено на підставі підробних документів, чи за корупційною схемою, буде розбиратись слідство, але підвал став власністю ТОВ «Бомонд-АЗС»? В подальшому, мабуть, щоб запутати сліди, підвал продається ще декілька разів.

transbud

І от у 2008 році власником приміщення стає компанія «ТРАНСБУД» (Київ, проспект Перемоги, 67, код ЄДРПОУ 32530098).

Далі стає цікавіше. Компанія «Трансбуд» подає документи до Київміськради на виділення земельної ділянки, яка знаходиться в межах площі, яку Кіностудія ім. Олександра Довженка отримала ще в 1952 році. ТОВ «Трансбуд» хоче отримати землю на підставі того, що у них є забудова на цій ділянці.

Нагадаю, державна земля у користуванні державної компанії. Київська міська рада не має права розпоряджатись не комунальною землею. Чи це не порушення закону?

bezymyannyj2

Для приведення до порядку земельних питань, ще в 2014 рокі Кіностудією було розроблено повний пакет документів по земельній ділянці та був переданий в Департамент земельних ресурсів, справа №К25405, для розгляду щодо оформлення права користування даною ділянкою.

Нагадаю, що в користуванні державного підприємства «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка» знаходиться земельна ділянка за адресою: проспект Перемоги 44, площа – 15,9984 га.

Цитуємо мовою оригіналу:

«Постановалением Киевского окружного Исполнительного Комитета от 12/ІІ-1926 года постановили отвести участок в районе Шулявки в количестве 40 гектар и разрешили построить кинофабрику».

bezymyannyj3

Згідно з Планом земельної ділянки 1952 року в м. Києві, по вул. Брест-Литовське шосе №110 Жовтневого району Серійний номер А-12249 за Кіностудією була закріплена земельна ділянка площею 22 га 0304 кв. м.

bezymyannyj4

Але не звертаючи на це ніякої уваги, маючи впевненість у депутатській підтримці, ТОВ «Трансбуд» проводить розробку технічної документації по оформленню частини земельної ділянки Кіностудії (№88:061:0195), без погодження з керівництвом ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка».

bezymyannyj5

В кінці 2017 року, 12 грудня, це питання в земельній комісії Київської міської ради поставлене на голосування. На комісії Київської міської ради були присутні представники Кіностудії, які були категорично проти відчуження землі. Спочатку депутати дослухались до аргументів користувачів землі та не підтримали виділення ділянки ТОВ «Трансбуд». Але після того, як представники Кіностудії пішли із засідання, депутат Владислав Михайленко з голоса, підняв питання про переголосування, і врешті-решт рішення було прийнято.

bezymyannyj8

Владислав Михайленко

Журналістів зацікавило, що це за така компанія, за яку так «піклуються» депутати Київради?

Через нескладний пошук в сервісі YouControl вдалось отримати інформацію, яка викликає більше питань ніж відповідей. Основне питання полягає в тому, що звязує народних обранців Київради з одним із найбільших платників податків в країні агресора – «РОСНЕФТЬЮ»? Невже гроші? А якщо й так, то навряд чи для України чи для киян. Чи не так?

Для довідки: ТОВ «ТРАНСБУД» це кіпрська компанія заснована «РОСНЕФТЬЮ».

bezymyannyj6

Хто ж переможе? Компанія країни окупанта «РОСНЕФТЬ» чи Державна Кінокомпанія імені видатного Українця? Що українським депутатам та меру Кличко ближче – Росія чи Україна? Про це ми дізнаємось незабаром.

На 22 січня проект рішення буде розглядатись на комісії паливно-енергетичного комплексу за головуванням Володимира Бондаренка.

КЕРІВНИЦТВО КІНОСТУДІЇ ЗВЕРНУЛОСЬ ДО СЕКРЕТАРЯ КИЇВРАДИ

bezymyannyj7

ЗВЕРНЕННЯ до усіх небайдужих українців, активістів та преси!

Прийдіть 22 січня на засідання Комісії. Керівництво Кіностудії особисто звертається до партії «СВОБОДА» та інших патріотичних партій України за підтримкою. Не дамо відбутися зраді!

Каземира Божок, журналіст ІА «Журналісти проти корупції»

Джерело: http://pero.org.ua/rozsliduvannia/kiprska-kompaniya-zasnovana-rosneftyu-cherez-deputativ-kyyivrady-myhajlenka-kyselova-ta-zubko-hoche-vidibraty-zemlyu-u-kinostudiyi-im-dovzhenko/

Sharing is caring!

Send a Comment