До поліції прийшли з вимогою затримати патрульного Романа Габро, який зламав ніс Руслану Бабарікову (відео)

Адвокат Дмитро Коробко разом з Русланом Бабаріковим прийшли в поліцію з повідомленням, що впізнано людину, яка вчинила кримінальний злочин – це патрульний Роман Габро…

Півроку тому Габро прямо в райвідділі зламав ніс Руслану Бабарікову (http://pauluskp.com/news/fcf1a8dbe), а потім з пістолетом напав на людей в центрі Києва (http://pauluskp.com/news/bee492d51), після чого і був упізнаний Русланом.

screenshot_6

Поліцейський патрульний Роман Габро під час нападу на водія і пасажирку авто

Крім того, підпис Габро стоїть під сфальсифікованим протоколом (http://pauluskp.com/news/f5e1b3ea9).

Також, хотіли дізнатися в поліції як просувається розслідування. Дізналися.

roman

Руслан Бабаріков прийшов у поліцію з повідомленням, що впізнав людину, яка зламала йому ніс

Поліціянти закрили кримінальне провадження, а про Габро заявили, що стосовно питання його затримання потрібно приходити в приймальний день. Тобто, якщо ти впізнав злочинця – приходь в приймальний день(?!). А втім все дивіться на відео.

Так, менти сказали, що ми можемо самостійно затримати Габро, якщо побачимо, а потім доставити до райвідділу (цивільне затримання). Над цим варто подумати.

Адвокат Дмитро Коробко:

– На наступний день заступник начальника управління повідомив нам, що кримінальне провадження з приводу побиття Руслана «невідомими особами» в будівлі цього райвідділу закрито – звідси питання: чи здатні взагалі поліцейські розкривати злочини, якщо у них не вистачає розуму і підготовки знайти злочинців, які вчинили злочин прямо в будівлі поліції? Для чого до нас постійно їздять іноземні інструктори? Для чого виділяються величезні гроші? Щоб готувати таких дебілів? І який у нас вихід з цього бардаку, крім як брати владу і правосуддя в свої руки?

screenshot_13

Джерело: http://pauluskp.com/news/e4108595f

Sharing is caring!

Send a Comment