Дружина Вілкула задарює чоловіка мільйонними подарунками

 

33455_zuz_1044

Вибір правильної дружини – запорука забезпеченого життя. Судячи з декларацій українських чиновників і депутатів, вони всі живуть за рахунок своїх “половинок”.

Депутат Олександр Вілкул задекларував отримання подарунка розміром 25 мільйонів грн., І отримання доходу в розмірі понад 52 мільйонів грн.

Про це йдеться у змінах до майновим станом, які Вілкул вніс 19 листопада в системі електронних декларацій, повідомляє Українська правда .

І подарунок, і інший дохід Вілкул отримав від своєї дружини Олени. Так, подарунок сягнув 25 мільйонів 848 тисяч 668 гривень. Також в документі зазначено, що Вілкул отримав від дружини перерахування коштів за договором №1934 від 11.07.2016р. в розмірі 52 мільйона 455 тисяч 350 гривень.

Як пояснив прес-секретар Вілкула Сергій Мілютін, дружина перерахувала кошти, які були задекларовані на ній, це ті гроші, які були на рахунках дружини в 2015 році і які були вказані в декларації за той рік. Договір був укладений між Олександром Вілкулом та його дружиною.

“Зазначу, що з цих грошей заплачено податок на прибуток, виплати до всіх соціальних фондів”, – зазначив Мілютін. Він також підкреслив, що рух коштів стався всередині сім’ї і ніяких грошей ззовні не надходило.

Як відомо, на різних рахунках дружини Вілкула 2015 року було зазначено більше 3 мільйонів доларів і трохи більше 190 тис. Грн.

Крім того, дружина Вілкула задекларувала готівкою 1 млн. 800тис. євро і 1 млн. 200тис. доларів.

У декларації зазначено, що місцем роботи дружини Вілкула є ВАТ “Північний гірничо-збагачувальний комбінат”, який належить Метінвесту (власники – Ахметов і Новинський).

Джерело

 

Sharing is caring!

Send a Comment