Глухівчани потребують негайної швидкої допомоги проти губернатора Сумської області та його посіпак

Глухівчани потребують негайної швидкої допомоги проти губернатора області та його посіпак – БПП і Волі Народу !

Очільник Сумської області, БПП і «Воля народу» не мають ніякого бажання та жодного наміру піклуватися про тих, хто надав їм мандат довіри.
Суперсучасний автомобіль швидкої допомоги, який Глухівській районній лікарні в якості гуманітарної допомоги надала “Фундація Українців в Нідерландах” вже майже півроку тримає митниця у Сумах.
15 вересня депутат обласної ради Андрій Божок виніс питання про звернення депутатів обласного рівня до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо розмитнення автомобіля швидкої допомоги.
Але вкрай важливе для мешканців Глухова рішення НЕ було прийняте.
За це слід «подякувати» глухівчанам Олегу Бояринцеву та Надії Вайло, голові Сумської обласної ради Володимиру Токарю та його заступнику Анатолію Річкалю, депутатам від БПП «Солідарність» і «Волі народу».

Оскільки губернатор Сумської області Микола Клочко й надалі продовжує проявляти жорстоку байдужість та злочинну бездіяльність щодо вирішення питання з розмитненням реанімобіля для нашої лікарні та надання негайної допомоги людям, які неабияк її потребують, то позиція Річкаля та Токаря цілком зрозуміла. Пливучи в одному човні, щоб не потонути, необхідно веслувати лише в одному напрямку.
Вже не вперше займають зрадницьку позицію щодо вирішення болючих і нагальних питань, що стосуються виборців депутати від «Волі народу» та БПП.
І наостанок, невже депутати з Глухова – Олег Бояринцев та Надія Вайло – після цього інциденту зможуть без сорому дивитися в очі своїм землякам?

Міський Голова Глухова

Michel Terestchenko

maxresdefault

Найдено 1 ответ

  1. ОЛЕГ:

    Фейкомет французский этот МЕРМИШЕЛЬ! Проходимец и авантюрист!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *