Голову Вищого господарського суду України Богдана Львова ніхто не затримував

ВГСУ Львов

Про це на сайті ВСГУ розміщена заява-спростування Відділу міжнародно-правового співробітництва та зв’язків зі ЗМІ Вищого господарського суду України. Наводимо повний текст спростування:

«24 січня 2015 року ряд сумнівних сайтів в мережі Інтернет поширили неправдиву інформацію щодо начебто, затримання голови Вищого господарського суду України на хабарі. Заявляємо, що ця інформація не відповідає дійсності і є такою, що підриває довіру до системи господарських судів України та особисто до голови Вищого господарського суду України. Не вважаємо необхідним втягуватися до публічної замовної PR-кампанії і очікуємо, що адекватну оцінку наклепу дадуть правоохоронні органи.

Ми звертаємося до всіх поважаючих себе ЗМІ, не піддаватися на провокації, не друкувати і не поширювати неперевірену інформацію. Вищий господарський суд України завжди відкритий для журналістів та громадськості і готовий надати будь-які коментарі, що стосуються діяльності суду. Шановні колеги! Як четверта влада, що формує громадську думку, Ви повинні дотримуватись і пам’ятати про стандарти журналістики та професійну етику!

Разом з тим «Наша версія» сподівається, що керівництво ВГСУ все ж прокоментує ситуацію, що спричинила подібні викиди неперевіреної інформації, що «підриває довіру до системи господарських судів України та особисто до голови Вищого господарського суду України».

 

Найдено 1 ответ

 1. Віталій Лазука:

  Доброго дня.
  Я хотів задати питання, як пан Богдан Львов, в такому віці
  вже голова господарського суду України?
  Ви пане Богдане лукавили в клубі реформ, що сама чесна людина
  в Україні
  Моб:0671359927;0951955402;0935352251

  Юрист з дипломом ХНЮА імені Ярослава Мудрого 2010р

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *