Гостомельський депутат Поповичук упіймався на хабарі

Горе-обранець намагався виторгувати місця на цвинтарі за мільйон гривень

Сьогодні, 4 липня, ввечері надійшло повідомлення про затримання Олега Поповичука. За неофіційною інформацією депутата затримали співробітники СБУ за торгівлю… місцями на цвинтарі.

Начебто він разом з начальником гостомельського ЖЕКу Віктором Пустоваловим вимагали мільйон гривень за 100 місць для поховань на цвинтарі. За інформацією конфіденційного джерела, Поповичука затримали «на гарячому» біля заправки на в’їзді в Гостомель. У нього вилучили 300 тисяч помічених грошей та підроблені акти депутата селищної ради

Раніше затримували за хабарі і навіть судили гостомельських депутатів Сергія Чемериса та Наталію Черінську. Останню навіть позбавили депутатських повноважень.

Пригадується, як свого часу на початку 2016 року, Поповичук на сесії Гостомельської ради виправдовувався і заперечував інформацію «Зорі Приірпіння», що місцеві депутати продають свої голоси за долари.

Що тепер «заспіває» з трибуни депутат Поповичук? І чи залишиться він депутатом – також питання? Наразі в його помешканні та офісі фірми проводяться обшуки і слідчі дії.

Під час минулого святкування Дня Гостомеля Поповичук засвітився серед гостомельської опозиційної тусовки, коли з трибуни вихваляв Василя Думена, який «кістьми ліг, аби ми тут стояли».

Цікаво, хто тепер «кістьми лягатиме» за Поповичука? І хто далі стоятиме чи сидітиме з ним поруч?

Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment