Громада в Ірпені живе одним життям, а нинішня поки що влада – зовсім іншим

21 мільйон виконаними роботами замість наповнення бюджету

На вчорашній сесії Ірпіньради – у день Чорнобильської катастрофи очікувалася делегація від мікрорайону ЖК «Суворов», який два дні був відключений від світла. Жителі цих будинків зібралися перекривати трасу Ірпінь-Київ та відправляти делегацію на звітне наразі ювілейне 50-те пленарне засідання. Втім, все обійшлося тихо-мирно. ЖК «Суворов» підключили до енергоживлення буквально за дві години до запланованої години-пік перекриття траси.

На сесію також жодна делегація не прийшла. Ніхто навіть словом не обмовився про цю доволі резонансну й наразі остаточно не вирішену проблему. Так само ніхто словечка не проказав про недавні виступи ошуканих інвесторів сімох недобудов під кодово-жартівною назвою «ЖК Цвинтарний». Склалося враження, що Громада в Ірпені живе одним життям, а нинішня поки що влада – зовсім іншим. Існують в різних вимірах і не перетинаються.

bezymyannyj

Якесь пожвавлення у колгосп «Тихе життя» під назвою Ірпіньрада намагався внести депутат від «Свободи» Богдан Мельничук. Але провладна КіНОшна більшість цинічно ігнорувала його, не звертаючи уваги на численні порушення регламенту, на які вказував Богдан Омелянович.

На звітній сесії з-поміж інших було кілька дерибанних питань, суть яких громадськості можна було збагнути лише завдяки оприлюдненню депутатом від «Свободи» Сергієм Глиняним проектів рішень. Йшлося про чергове порушення закону, яким є зарахування пайової участі забудовників виконаними роботами. Відтак, згідно до цих документів, за підсумками голосування звітної сесії міський бюджет не отримав  понад 21 мільйон гривень.

screenshot_1

screenshot_2

screenshot_3

screenshot_4

screenshot_5

Допоки що немає результатів поіменного голосування, які до речі, згідно чинного законодавства повинні публікуватися на офіційному сайті міськради в день проведення сесії. Проте й так зрозуміло, що тільки депутати від ВО «Свобода» не підтримали дерибанні рішення провладного КіНО. Відтак буде смішно, якщо нинішні його союзники перед наступними виборами вдаватимуть із себе опозиціонерів теперішній владі.

Олександр НАКАЗНЕНКО, «Зоря Приірпіння»

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment