Ірина Бойко – одіозна дружина екс-міністра уряду Азарова-Януковича хоче добитися зняття охоронного статусу пам‘ятки з будинку на вул. Хмельницького, 12-14

bezymyannyj3

Друзі, невже прекрасна та винахідлива Ірина Бойко (дружина Віктора Бойка – міністра навколишнього середовища в уряді Азарова-Януковича), якій Шевченківська РДА у 2015 році з «барського плеча» подарувала пам‘ятку історії, архітектури і містобудування в центрі міста на вул. Хмельницького, 12-14 (яка знаходилася в нашій комунальній власності) уникне покарання? І за привласнення унікальної садиби, і за її трощення, і за 2 загиблих людей, і за нещодавній підпал?

bezymyannyj1

Детальніше: http://kiev.pravda.com.ua/columns/56debbb159f1f/

Тут міністр культури Євген Нищук висловився, що ми цій нещасній маємо ще грошенят перерахувати за цей будиночок, який вона отримала безкоштовно на баланс фіктивно створеного нею ОСББ та повністю знищила. Яким чином з’явилося у давно відселеному будинку це ОСББ, ще при наявності іншого ОСББ, зареєстрованого колись мешканцями, наші оновлені правоохоронці з‘ясовувати відмовляються. Так само як і оголошувати цій дамі підозру.

viktor-bojko

Віктор Бойко

Саме тому вона почувається дуже впевнено і примудряється ще погрожувати. Зрозуміло, це корупція найвищого ґатунку з лобістами в усіх державних і правоохоронних установах.

Невже ми це так просто проковтнемо і дозволимо Ірочці та Віктору добитися зняття охоронного статусу пам‘ятки і звести на її місці багатоповерхівку висотою у 20 поверхів, з ТРЦ та підземним паркінгом?

Може вона поверне вкрадену і сплюндровану пам‘ятку назад до комунальної власності, виконав перед тим свій обов‘язок щодо її реставрації та понесе кримінальну відповідальність за ст. 298 ККУ?

ЗРОБИМО ЇХ ВІДОМИМИ НА ВЕСЬ СВІТ, щоб всі інші подібні замислилися! Дуже прошу максимального поширення та висловлення вашого відношення. Як мінімум суспільний резонанс всі разом ми можемо створити!

Такі ж самі схеми реалізуються по відношенню до інших об‘єктів культурної спадщини, які вони за безцінь виводять з нашої власності, трощать або підпалюють, а потім збагачуються на будівництві багатоповерхівок.

УВАГА!!! Всіх небайдужих запрошуємо завтра, у четвер, 25 січня о 12.00 з нами до НАБУ (вул. Сурикова, 3, це в районі Солом’янської площі).

Вимагатимемо припинити всі ці схеми, які «дахуються» згори і по кожному об‘єкту притягнути до відповідальності високопосадовців! Інакше кінця всьому цьому ніколи не буде…

PostSkriptum

Друзі, величезна подяка небайдужим киянам та журналістам, разом з якими 23 січня були в Київській місцевій прокуратурі № 10, котра порушила кримінальне провадження за фактом пожежі (підпалу) 20 січня 2018 року пам‘ятки історії, архітектури та містобудування на вул. Хмельницького, 12-14.
mixo

Дуже дякуємо пану Міхеілу Саакашвілі, який приїхав до прокуратури підтримати наші вимоги!

Свідки пожежі, яких ми привели, були опитані у встановленому порядку. Разом з тим службове розслідування бездіяльності правоохоронних органів проведено не було. Порушене раніше у 2015 році за нашою заявою кримінальне провадження за ст. 298 ККУ поки не об‘єдано з новим.

Сам начальник прокуратури Р. Гавриш, як завжди, від нас заховався. Нам спочатку повідомили, що він у відпустці, потім – на лікарняному, потім – на роботі, але не у приміщенні прокуратури. Розмовляли із заступником начальника – Вадимом Кучером, який виявив повну бездіяльність за результатами наших попередніх звернень та пікетів: будинок впав і поховав під собою 2-х людей.

Досягли домовленості щодо публічного звіту по ситуації на Хмельницького, 12-14 та інших об‘єктах культурної спадщини відповідно до наданого нами переліку ще у травні 2017 року.

Звіт відбудеться орієнтовно 14 лютого об 11.00.

Друзі, нагадую, 25.01.18 (четвер) о 12.00 запрошуємо всіх небайдужих разом прийти до НАБУ (вул. Сурикова, 3, район Солом’янської площі) з вимогою притягнути до відповідальності всіх високопосадовців, винних у знищенні пам’ятки на Б. Хмельницького, 12-14 та інших об‘єктів культурної спадщини, а також тих, що виявляють злочинну бездіяльність, у т.ч. керівників правоохоронних органів.

Олена ТЕРЕЩЕНКО

Sharing is caring!

Send a Comment