Найбільшу мережу валютних обмінників Нацбанк залишив без ліцензії

Національний банк відкликав генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій у ТОВ «Фінансова компанія Абсолют Фінанс». Відповідне розпорядження НБУ прийняв 23 листопада.

obmin-valyut

«Рішення прийнято у зв’язку з виявленням численних фактів порушень зазначеною фінансовою установою порядку організації та здійснення валютно-обмінних операцій, в тому числі щодо організації захисту приміщень структурних підрозділів, в яких здійснюється обмін валют», — сказано в повідомленні НБУ.

obmin-valyut-anons

За даними НБУ, на 23 листопада ліцензії на здійснення валютних операцій мали 25 підрозділів ТОВ «Фінансова компанія Абсолют Фінанс», однак у більшості з них вони тимчасово не діють.

Найбільша частка в «ФК Абсолют Фінанс» належала вчительці економіки і географії київської школи Оксані Бродівській. Міноритарні частки в компанії належать доньці Бродівської — Ілоні, а також Григорію Проньку.

oksana-brodivska

До квітня 2016 року Оксана Бродівська була помічником народного депутата від Народного фронту Руслана Лук’янчука на громадських засадах.

Нагадаємо, раніше проект «Наші гроші» оприлюднив сюжет в якому зазначалося, що мережі обмінників «Абсолют Фінанс» і «Магнат», які налічують понад тисячі пунктів обміну, належать особам, наближеним до нардепа «Народного фронту» Руслана Лук’янчука і голови РНБО Олександра Турчинова.

Читайте за темою: http://n-v.com.ua/vlasnika-tov-fk-absolyut-finans-oksanu-brodovsku-zamovili-kolishni-biznes-partneri/

За даними «Наших грошей», обмін валют в цих обмінниках, всупереч законодавству, здійснювався без касових апаратів, тобто — без надання автоматичної податкової звітності в ДФС.

При цьому у фіскальній службі відзначали, що автоматично визначити, які обмінники не використовують звітність — нібито неможливо.

Джерело: https://1news.com.ua/ukraine/nbu-vidklikav-litsenziyu-u-naybilshoyi-merezhi-valyutnih-obminnikiv.html

PostSkriptum:

«Наша версія» також ставить під сумнів безпорадний висновок фіскалів. Хоча з іншого боку, можливо, так воно і є. І так воно буде продовжуватись, поки в Україні (як у всіх цивілізованих країнах) не почне діяти служба фінансової безпеки чи фінансових розслідувань – це як кому до вподоби.

До речі, читайте про цей новий орган фінансової безпеки, який започатковується незабаром в Україні тут: http://ivasi.news/ivasi-top/shematoz-i-komatoz-kak-vyivesti-biznes-iz-teni-a-stranu-iz-krizisa-video/

 

Sharing is caring!

Send a Comment