Щоб не замерзати взимку, Кам’янське має перейти на електроопалення домівок – нардеп Дубінін

На брифінгу у Верховній Раді нардеп Олександр Дубінін разом з мером м. Кам’янське Андрієм Білоусовим звернувся до Прем’єр-міністра України задля вирішення питання електропостачання цього міста. Про це він написав на своїй сторінці у ФБ.

«Через велику заборгованість державних підприємств, що здійснюють теплопостачання, опалювальний сезон 2018-2019 рр. у Кам’янському може не розпочатися.

Проблема надзвичайно гостра, а її вирішення не має часу на відкладення, адже йдеться про забезпечення людей теплом взимку.

Окрім того, загальними по Україні є проблеми постійного зростання цін на теплопостачання, неякісного надання послуг, перебою або ж необслуговування цілих районів. Сучасна багатокілометрова розкладка тепломереж має показник 35-60% втрат теплопостачання.

andrej-belousov-y-aleksandr-dubynyn

Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов і народний депутат України Олександр Дубінін на брифінгу у Верховній Раді

Мер міста Кам’янського разом з депутатами прийняли рішення про перехід з теплопостачання на електропостачання, що на мою думку є правильним шляхом. У передових країнах світу 90 % тепла виробляється за рахунок електроенергії. І наша країна також має багато компаній, які генерують електрику.

Відхід від застарілого теплопостачання та перехід на електропостачання знизить затрати населення на ці послуги та зменшить енергозалежність нашої країни, оскільки зрозуміло, що постачальниками будуть або Європа, або Росія.

Я сподіваюся, що Прем’єр-міністр Volodymyr Groysman надасть відповідні доручення щодо створення організаційної структури, яка відпрацює разом з міським головою, обласною радою проект по переходу з теплового на електропостачання міста Кам’янське. Я впевнений, що цей пілотний проект може бути підтриманий на державному рівні і при гарному впровадженні – буде пролонгований на всі міста нашої країни. Нагадаю, що ще минулий Уряд впровадив програму з єнергоєфективності. І дійсно, одним із єфективних кроків було б розширення можливостей ціеї програми, а саме перехід з центрального опалення на єлектроопалення, з компенсаціею від держави 30-70%».

Джерело

 

Sharing is caring!

Send a Comment