Карплюк і «Нові обличчя» на путінський штиб захопили заплаву біля мосту через р. Ірпінь

Громадськість та опозиція нинішній поки що владі останніми днями забили на сполох: влада надумала забудувати заплаву Ірпінь-річки у наймальовничішому історичному її місці – біля Будинку творчості письменників. Інтернетом поширюються знімки зафіксованої будівельної техніки у заплаві неподалік пішохідного та залізничного мостів.

screenshot_3

Кореспонденти «Зорі Приірпіння» сьогодні побували на місці подій. Наразі будівельної техніки не виявилося – очевидно, через те, що сьогодні вихідний день. Натомість видно було наслідки її діяльності, які можете переглянути на цих фото. А також «чорних археологів» – шестеро чоловіків з металошукачами блукали розритими ґрунтами в пошуках наживи.

screenshot_1

Над дорогою розміщено паспорт будівництва, з якого можна зробити висновок, що тут проводиться будівництво пішоідних алей та велодоріжок.

bezymyannyj

Поки що… Аналітично мислячі люди небезпідставно припускають, що це лише перший крок до загарбання Ірпінською владою цього дуже ласого з комерційної точки зору шматка землі, розташованого, до речі, за межами Ірпеня. Мовляв, спочатку прокладуть доріжки, а потім влада скаже, що вся заплава від них до Будинку творчості належить до ведення Ірпінської міськради. Як аргумент: тут відпочивають, а також працюють на земельних ділянках ірпінчани – тож, мовляв, Ірпіньрада має право нею розпоряджатися.

По-перше, парадокс ситуації в тому, що допоки нинішня Ірпінська влада не перебрала на себе право господарювати, тут можуть відпочивати й обробляти землю наші люди. Тільки-но КіНОшники відчують тут себе повновладними господарями – одразу на цьому місці буде знищена природа, замість якої виростуть висотки комерційної забудови.

По-друге, захоплювати землі поза межами свого населеного пункту, мотивуючи наче за Лесем Подерв’янським «наши здєсь билі» – дуже схоже на підхід країни-агресора, яка захоплює наші території на Сході України. У цьому плані зазіхання КіНОшників надто подібні до дій пропутінського «руського міра». Випадковий збіг? Навряд чи. Враховуючи тортик російському ТБ від Лободи та виконання російського гімна на сесії Ірпіньради.

З іншого боку, за такою «логікою», й Ірпінь можна приєднати, наприклад, до потужнішого за всіма параметрами Києва. Адже у нас також відпочивають і працюють кияни. У будь-якому разі роботи з паспортом будівництва поза межами населеного пункту і безглузде витрачання бюджетних коштів – це вже щонайменше подвійна підстава для реагування прокуратури.

Юля СВІЧКОГАС, Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment