Кличко призначив Валентину Гінзбург директором Департаменту охорони здоров’я КМДА

valentyna-hinzburh_large

“Прошу не читати цей пост людям з ранимою психікою. Мова йтиме про смерть дітей, показані жахливі фото.

Тільки що я дізнався, що Кличко взяв на роботу в медичній сфері одіозну особу Валентину Гінзбург, яка покривала (а вірогідно і організовувала) торгівлю дітьми у Кам’янському пологовому відділенні 9-ої міської лікарні (колишній Дніпродзержинськ).

http://m.kievvlast.com.ua/…/klichko-naznachil-valentinu-gin…

Коли я був депутатом Кам’янської міськради у 2010-14 роках Валентина Гінзбург очолювала Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА. В той час мною було виявлено десятки випадків неонатальної смертності дітей (або в утробі матері, або на першому тижні життя) в 9-й міській лікарні. При цьому тіла дітей батьків з малозахищених верств населення безслідно зникали. Батькам їх не видавали для поховання.

За моїм депутатським запитом прокуратура Дніпропетровської області в лютому 2011 року відкрила кримінальну справу, провела екзгумації на кладовищі. За версією лікарів тіла ховали разом з післяопераційними відходами. Паралельно з правоохоронцями службове розслідування проводила і пані Гінзбург.

В результаті було виявлено 26! випадків зникнення тіл немовлят. Вірогідно їх пускали на органи для виготовлення стволових клітин або косметики. У невідомому напрямку також зникло більше 400 жіночих плацент!

Замовники цього варварства знаходились на таких високих посадах, що прокуратура не тільки закрила справу, а суд амністував одного з виконавців. Валентина Гінзбург взяла під своє крило і зробила своєю заступницею (підвищила на посаді) головного лікаря, яка мала відповідати перед законом про страшний злочин.

Пізніше у 2014 році пані Гінзбург була відсторонена із займаної посади та провела декілька місяців у СІЗО. Проте після усунення нашої команди від влади у Дніпропетровській області, вона зуміла зам’яти справу.

Під час слідства мені натякнули що завідуюча пологового відділення має особисті дружні стосунки з Тетяною Бахтєєвою – нині народним депутатом від Опоблоку, а тоді головою Комітету ВРУ з охорони здоров’я.

І тепер вбивці дітей у Києві, під крилом Кличка. Мовчати я не буду, просто не маю права. Завтра направлю йому вимогу звільнити цю особу із займаної посади і вибачитись перед киянами!

Фото екзгумації. Дивитись лише тим, хто має стійку психіку.

http://grad-dndz.info/node/2849 “- написав в своєму ФБ Віталій Купрій

Sharing is caring!

Send a Comment