Кто заказал начальника ГАСКа? (трейлер)

Усилиями Черкасской прокуратуры и СБУ бывший начальник ГАСКа Черкасской области Андрей Захарченко обвиняется в получении взятки и пойман, как говорится, на горячем. Вот только детали этого задержания при ближайшем рассмотрении вызывают множество вопросов. Что это? Неотвратимость наказания? Служение правосудию? Или ликвидация неудобных? Журналисты провели расследование и даже поставили следственный эксперимент. Предлагаем вашему вниманию трейлер документального фильма-реконструкции «Кто заказал начальника ГАСКа?». 

 

 

Найдено 5 ответов

 1. Да неужели все именно так? 8 месяцев Захарченко склонял «мафиозу» Мезинцева к даче взятки! И подстава?
  А выдоча разрешения на строительство многоэтажного дома по Шевченка,202 тов»Черкассыжелезобетон» , а проще говоря ПП «Добробуд-Черкассы»- Диме Диденко на основании двух фиктивных заключений «Укрбудекспертизы», тоже подстава.
  Взями заключение «укрбудекспертизы» за 2008 год с дома по ул.О.Дашкевича,3, при помощи фотошова произвели корекцию, затем сделали ксерокс и «заверили копии» мокрой печатью ПП «Бизнес-Гранд». И какой же после этого А.Захарченко «белый и пушистый»? А может рассказать еще про «дочерние» фирмы для обследования объектов при их вводе в эксплуатацию? И такск этих фирм? И кому в карман шла денюшка?

 2. Вадим Комаров:

  Про те, як в Черкаській інспекції ДАБК за часів А.Захарченка обирали забудовників говорити можна годинами, якщо конкретно, то за кожний м2 при здачі забудови в експлуатацію забудовник побинен перерахувати 5$ (пять долларів США за кожний квадратний метр). Взагалі сама інспекція ДАБК створена для викачки грошей на Київ. Тому ж захарченко доводився щомісячний план перекачки коштів. Проблема Захарченка в тому, що він замість безготівкового перерахунку коштів на Київ позарився на готівку.
  Проте це найголовніше.
  Найголовніше те, що прокуратура Черкаської області займається тим же самим, з різницею, що тільки на власний карман. З цією метою начальників слідчих відділів у райвідділах міліції примушують відкривати справи (кримінальні провадження) саме з цією метою. А там де ставки найбільні відкривають і «розслідують» самі.
  Як приклад кримінальна справа відносно головного архітектора міста Черкаси Чернухи В.В.
  Шлахом посадового злочину та фальсифікації з боку працівників прокуратури Черкаської області, навіть назку прізвища та посади: начальник відділу прокуратури м. Черкаси Юрченко Ю.Ф., в.о. прокурора м.Черкаси Пасічна Ю.П., прокурор Черкаської області Демяненко Г.О. була порушена вказана справа.
  Суть цієї справи полягає в тому, що в кінці 2005 початку 2006 року рішенням Черкаської міської ради (тобто рішенням 60 депутатів) у приватну власність в кварталі №137 (пересічні громадяни назівають інакше, як мікрорайон «Соснівка», хоча юридично закріпленої як назви так і території не існує)були надані 14 земельних ділянок по 10 соток кожна під приватну забудову.на той час міським головою був Анатолій Волошин.
  З приходом Одарича вказані рішення частково були скасовані лояльною до Одарича міською радою, але в судовому порядку рішення про скасування було визнано незаконним.
  Генеральний план міста затверджений постановою ради міністрів УРСР в 1984 році закінчив свою дію. Нового не розробили і не затвердили. Відповідно прийнятому та затвердженому рішенням Черкаської міської ради було розроблено відповідний проект, були отримані відповідні погодження від пяти служб, всі документи вивчали юристи та готували проект рішення для голосування депутатами міської ради на сесії. Під час розгляду на сесії та голосуванні по пожній земельній ділянці в залі сидів прокурор міста — спостерігав та вивчав проект рішення. Після голосування прокурор отримав відповідне проголосоване в його присутності рішення і заперечень, претензій від нього не було. Не було претензій у прокуратури до лютого 2013 року.
  На початку 2013 року начальники прокуратури міста захотіли і собі отримати в тому кварталі десяток земельних ділянок. Стали розробляти відповідні проекти. Проте тодішній міський голова Одарич був проти безоплатної передачі навідь прокурорським посадовцям земельних ділянок. Тільки шляхом купівлі з земельного аукціону.
  Саме це і не сподобалося прокурорським пацанам така неповага. Як відповідь прокуратура створила справу відносно головного архітектора щоб полякати Одарича. Проте справа зайшла далеко і тепер її закрити без шуму не можливо. Спочатку один з прокурорських(недоумків) не подумавши бовкнув про цю справу на коллегії Генеральної прокуратури України, а потім в ній сплили числені факти фальсифікацій та порушень вчинених самими працівниками прокуратури. От і мають те що мають!
  Сидіти за гратами прокурори не хочуть, а тому шляхом беспредєлу намагаються знайти крайнього.

 3. Вадим Комаров:

  Кстати о коментарии Дробнова! Он абсолютно прав! Захарченко незаконно, думаю, что за деньги видал, разрешение на строительство многоэтажного жилого дома по Шевченка.202 при полном отсуствии проектной документации. При ее отсуствии никакой экспертизы быть не может, т.к. нечего проверять. А вот кто крышует стройку, могу сказать точно, т.к. имею в распоряжении аудиозапись на которой четко и конкретно звучит, что эту на данный момент стройку крышует прокуратура Черкасской области. Лично от меня журналиста в прокуратуре города требовали отказаться от заявления о незаконном строительстве по Шевченка,202.
  Могу с уверенность заявить, что по состоянию на 28.09.2013 года у ПП «Добробуд-Черкассы» нет мистобудивных умов, а без тпковых проектировщик не может приступать к проектированию объекта.
  И не смотря на это, при открытых двух уголовных производствах, акте о запрещении строительстава, 25.26.27.28 сентября на стройплощадке по адресу Шевченка,202 производилось рытье котлована, а это строительные работы. Видать прокуратура хорошо крышует, ведь ее руководству Дима Диденко пообещал по квартире. а каждая стоит около 100000$

 4. Вадим Комаров:

  У К Р А Ї Н А
  РЕДАКЦІЯ ГАЗЕТИ «ФАКТОР плюс TV»

  Свідоцтво про державну реєстрацію серія ЧС №361 від03.09.2002р.; серія ЧС №821Р від 20.01.2012р.
  18003, м. Черкаси, пр. Партизанський, буд.№9/1 тел. 0472/ 564-151 E-mai:l huishu@i.ua

  Від 03.10.2013 року
  Відповідно до п.3.3. розділу 3 «Інстркуції з
  діловодства в органах прокуратури України»
  затвердженої наказом №18 від 01.04.2010 року

  Генеральному прокурору України
  Пшонці В.П. – особисто
  01601. м. Київ, МСП-601 вул. Різницька 13/15

  Прокурору Черкаської області
  Дем’яненко Г.О. – особисто
  18015. м. Черкаси бул. Шевченка,286

  З А Я В А
  в порядку ст. 214 КПК України
  28.05.2013 року, я, як журналіст ЗМІ звернувся з заявою в порядку ст..214 КПК України до прокурора м. Черкаси Маслюка О.М. з повідомленням про злочин, а саме незаконне ( без відповідних дозволів та проектної документації) будівництво багатоповерхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями. (копія додається)
  Грубо порушуючи норму кримінально-процесуального права через місяць я отримав листа (наголошую листа, а не повідомлення про внесення відомостей до ЄРДР) за підписом першого заступника прокурора м. Черкаси Іванова С.С. про відсутність підстав для втручання прокуратури. (копія додається)
  Крім цього посадовими особами прокуратури міста Черкаси прокурором міста Маслюк О.М., першим заступником прокурора міста Івановим С.С., прокурором відділу Пампущенко Ю.В. на мене журналіста Комарова В.Е. чинився тиск з метою домогтися моєї письмової відмови від поданої 28.05.2013 року заяви в з повідомленням про злочин.
  За цих обставин 09.07.2013 року я змушений був звернутися з письмовою заявою в порядку ст. 214 КПК України – повідомленням про злочин на ім’я Генерального прокурора України – особисто, яку направив поштою, а копію вказаної заяви подав до прокуратури Черкаської області про що мається відповідна відмітка. (копія додається)
  Як стало мені відомо, вказана заява до Генеральної прокуратури України не потрапила – вона зникла.
  На копію подану прокурору Черкаської області Дем’яненко Г.О. будь-якого реагування також не надійшло.
  За заявами ЗМІ (журналіста Комарова В.Е.) СВ Придніпровського РВ в м. Черкаси та СВ Соснівського РВ в м. Черкаси відкриті кримінальні провадження відомості про які внесено до ЄРДР за номерами : 1201325005000002323 та 1201325004000002879 відповідно. (копії додаються)
  Слідчим СВ Придніпровського РВ в м. Черкаси Сєміткіним М.С. та прокурором Забєліним П.О. вчинялися певні дії направлені на проведення досудового розслідування. Проте станом на 03.10.2013 року з обставин перешкоджання цим діям з боку посадових осіб прокуратури міста Черкаси належних результатів не дали.
  Слідчі дії в СВ Соснівського РВ в м. Черкаси (ст. слідчий Степко А.В.) взагалі не проводилися.
  Прокурор Забєлін П.О. в терміновому порядку з прокуратури міста був звільнений, а слідчий Сєміткін М.С. відправлений у відпустку. У кого в провадженні перебуває справа на даний час встановити не можливо.
  Не зважаючи на вказані обставини, у тому числі :
  — Відсутність будь якої проектної документації ;
  — Відсутність містобудівних умов та обмежень;
  — Відсутність будь яких погоджень та дозволів на здійснення будівництва;
  — використання підроблених висновків експертизи проектної документації;
  — незаконне надання на підставі підроблених висновків проектної документації незаконного дозволу ДАБК;
  — не зважаючи на припис Інспекції ДАБК про зупинення незаконного будівництва за адресою м. Черкаси бул. Шевченка,202
  будівельні роботи не припинялися і продовжуються щоденно, підтвердженням цьому є відео фіксація що здійснюється ЗМІ.
  Вказані протиправні дії відбуваються з прямого «кришування» посадовими особами прокуратури Черкаської області.
  На підставі викладеного, прошу Генерального прокурора України, особисто:
  — Внести відомості про вказану заяву до ЄРДР;
  — Повідомити мене у визначений законом час та спосіб про прийняте рішення;
  — Розпочати досудове розслідування слідчими Генеральної прокуратури України.

  З повагою,

  Журналіст В. Комаров

 5. Всем привет ищу географические карты старых земель, нашел обычную интернет карту, но это не то, что именно нужно
  это пример карта новокузнецка с улицами и номерами домов географической точки, которую я ищу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *