Киянина зарізали ножем у спину на очах дружини

Жахлива трагедія сталась вдень, 10 лютого, на автобусній зупинці в районі станції метро «Лісова». Після сварки з перехожими, молодик у військовій формі жорстоко вбив киянина Руслана Юрченко 1982 р. н. на очах у дружини.

Як розповіли очевидці, під час посадки на маршрутку військовий намагався пролізти без черги. Йому зробили зауваження. Виникла сварка, під час якої військовий почав лаятися нецензурними словами. Руслан, який спостерігав за цим, намагався вгамувати солдата, щоб він припинив лайку, але той розпалився ще більше.

Після цього чоловік у військовому відійшов на кілька хвилин, а повернувся вже з ножем, яким раптово вдарив Руслана у спину, поціливши в серце. Від поранення потерпілий одразу втратив свідомість, а згодом, не приходячи до тями, вмер на руках у дружини.

Нападник намагався зникнути з місця скоєння злочину, але прибулі на виклик поліцейські досить швидко його затримали. На місце події також прибули високі армійські та поліцейські чини.

Наразі, на 18 годину вечора, особа нападника не розголошується, але відомо, що він 1990 року народження, навчався у НАУ, а в 2014 році поступив на контракт у ЗСУ. Воював у зоні АТО в складі 72-ї Білоцерківської бригади, яка брала участь у найгарячіших сутичках з російськими військовими і бойовиками.

У загиблого Руслана Юрченка залишилось двоє дітей – 6-ти і 10-ти років, він вів здоровий спосіб життя, працював шеф-кухарем в одному із столичних бізнес-центрів.

Зважаючи на специфічні обставини, Військова прокуратура і ГПУ повинні взяти цю справу на спецконтроль, щоб все відбувалось в рамках закону.

Sharing is caring!

Send a Comment