В Австралії є лікарні, пацієнти яких – іграшки

В Австралії функціонує лялькова лікарня, де головний «хірург» Джефф Чепмен лікує старі іграшки, включаючи плюшеві. Лікарня – це сімейний бізнес, і Джефф є представником вже третього покоління власників. Спочатку це був іграшковий магазин, в якому згодом накопичилося чимало пошкоджених ляльок, тому їх стали активно ремонтувати. Тепер в складському приміщенні до самої стелі стоять стелажі з ляльковими частинами.

За цей час Джеффом і його співробітниками було «прооперовано» більше 3 млн. ляльок і плюшевих іграшок – і це з урахуванням того, що магазин-лікарня почав свою роботу близько 100 років тому. «Ми унікальні в своєму роді, – говорить Джефф. – Адже мало хто береться за такі операції».

Зараз в ляльковій лікарні – вона розташована в південній частині Сіднея – працюють 12 лікарів: вони спеціалізуються на очах, кінцівках і волоссі. Бізнес особливо процвітав під час Другої світової війни. Через зміни в законодавстві про імпорт було практично неможливо купити нові іграшки, тому людям доводилося ремонтувати старі для своїх дітей.

Як зізнається Джефф: «У роки війни лікарня була завантажена замовленнями: в ній працювало 70 співробітників в шести майстернях».

Треба визнати, що ремонтна майстерня Чепмена – єдина такого масштабу. Вона як і раніше ремонтує близько 200 «пацієнтів» в тиждень.

Джерело: https://www.facebook.com/terytoriya14/?hc_ref=ARQnKfqgOOtWCNNTzTO08uQzXeI7UFaK5oV0qlncvMIFT-olaPz5OCRG3UKid5KyBMo&fref=nf&hc_location=group

Sharing is caring!

Send a Comment