31 липня спецпрокурор США Мюллер надасть суду докази за допомогою показань 35 свідків про шахрайство Манафорта

Спецпрокурор Федерального бюро розслідувань США Роберт Мюллер оприлюднив список 35 потенційних свідків у справі по звинуваченню Пола Манафорта в банківських і податкових злочинах. Про це повідомляє Reuters.

Відповідні документи Мюллер передав до суду 27 липня. Спецпрокурор планує за допомогою показань свідків підтвердити та доповнити докази в податковому шахрайстві Манафорта.

До списку входить давній бізнес-партнер Манафорта Річард Ґейтс. Бізнесмену пред’явлено звинувачення в жовтні 2017 року одночасно з Манафортом. У лютому Ґейтс визнав свою провину і погодився співпрацювати зі слідством.

У списку також фігурує Тед Левін – консультант, який працював із Манафортом в Україні. 2016-го Левін був головним стратегом сенатора Берні Сандерса, кандидата в президенти від Демократичної партії. Левін співпрацює з федеральними прокурорами у справі проти Манафорта. Також сказано, що багато свідків є керівниками банків і компаній з фінансових послуг.

Судовий процес почнеться у вівторок, 31 липня. У червні суд узяв під варту колишнього очільника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта.

Полу Манафорту були пред’явлені звинувачення у відмиванні грошей, які він отримав працюючи на Партію регіонів в Україні. Його також звинувачують в тому, що він не зареєструвався як іноземний агент, хоча займався лобіюванням інтересів в США прокремлівського уряду України часів колишнього президента Віктора Януковича. Пізніше йому також висунули звинувачення у втручанні в справи свідків.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment