На Майдані презентують «Скляну кімнату» для пошуку Національної ідеї

13 грудня, о 13:00, на Майдані Незалежності, біля стели, ГО «Світле майбутнє України» разом з активістами низки громадських об’єднань, презентують ЗМІ та широкій громадськості так звану «Скляну кімнату». Це буде спеціально побудована та оздоблена трибуна, яка слугуватиме рупором молоді України для пошуку Національної ідеї розвитку держави.

bezymyannyj

З цієї трибуни молодь, а також небайдужі громадяни, зможуть ділитися своїми думками, мріями і сподіваннями, зможуть презентувати власні ідеї та пропозиції щодо розвитку майбутнього України. Як кажуть організатори акції, завдяки «Скляній кімнаті» ми отримаємо інформацію про те, якою ми бачимо Національну ідею, яким шляхом ми хочемо розвиватись, чого і як прагнемо досягти.

Одним із головних завдань «Скляної кімнати» організатори бачать у налагодженні діалогу та співробітництва між протилежними таборами, між владою і патріотичною опозицією. Змусити чинну владу піти на діалог із громадськістю, негайно розпочати спільний пошук конструктивних рішень для національного примирення – ось головна мета цього проекту.

Sharing is caring!

Send a Comment