На столичній Троєщині на молоду жінку в ліфті напав невідомий

Поліція, яка прибула на виклик, упустила маньяка, хоча він сидів в будинку 2 години…

manyak1

Днями на вул. Оноре де Бальзака, 14 на молоду жінку в ліфті напав невідомий. Нижче наводимо текст жінки нижче:

«Будьте обережні! 16.01 в 11.30 на вул. Бальзака, 14, на мене напала невідома особина, зовні схожий на чоловіка. Він зайшов за мною в ліфт, а коли двері зачинилися, натиснув кнопку «стоп» і накинувся на мене. Він завалив мене на підлогу, сів зверху і почав душити. Я намагалася вирватися і кричати, але він схопив мене за горло і шепотів на вухо «будеш кричати – вб’ю». В один з моментів, я зрозуміла, що вже майже задихнулася. У цей момент він послабив хватку. Я хрипіла, плакала, просила щоб не вбивав, у мене ж є маленькі діти. У відповідь на це він став ридати і просити прощення. Попросив з ним поговорити і не залишати його.

manyak2

Він повіз мене на 18 поверх, там запропонував піти на сходову клітку. Коли я відмовила, він сказав, що зараз скинеться з балкону, що я схожа на його дівчину з якою він зустрічався 5 років і вона його кинула. Саме тому він вирішив мене вбити.

Потім я сказала, що мені треба піти умити обличчя від крові і пообіцяла повернуться, він мене відпустив і сказав, що буде чекати 10 хвилин. Поліція його упустила, хоча він сидів в будинку 2 години.

Хочу попередити всіх жінок і дітей! Цей псих на волі і я дуже переживаю. Будьте обережні!»

Джерело: Київ Оперативний

https://www.facebook.com/KyivOperativ/?hc_location=group_dialog

Sharing is caring!

Send a Comment