Невдоволення українців ситуацією з корупцією може стати детонатором дострокових виборів – Ден Коутс

Українська опозиція спробує скористатися невдоволенням населення, щоб послабити президента Петра Порошенка, зазначив директор Національної розвідки США Ден Коутс у своїй доповіді про глобальні загрози.

Україна схильна до ризику внутрішніх потрясінь, які Росія може використати для підриву її прозахідного курсу. Про це йдеться в доповіді про глобальні загрози директора Національної розвідки США Дена Коутса, яку 13 лютого подали профільному комітету Сенату.

У документі повідомляють про фактори, які загрожують економічному відродженню України та стабільності її зовнішньої політики.

«Розчарування темпами реформ, зниження життєвих стандартів, відчуття погіршення ситуації з корупцією та політичне протистояння напередодні президентських і парламентських виборів у 2019 році можуть привести до дострокових виборів», – наголошено в доповіді.

За прогнозом Нацрозвідки США, лідери опозиції спробують скористатися невдоволенням населення, щоб «послабити президента України Петра Порошенка і керівну коаліцію».

У слуханнях у комітеті з розвідки Сенату США, окрім Коутса, брали участь директор ЦРУ Майк Помпео, директор ФБР Крістофер Рей, директор розвідувального управління міністерства оборони США Роберт Ешлі і директор Національного агентства геопросторової розвідки Роберт Карділло.

Згідно з опитуванням Центру соціальних досліджень «Софія» від грудня 2017 року, більшість українців виступає за дострокові вибори президента і парламенту.

Чергові вибори глави держави і Верховної Ради в Україні заплановано на 31 березня та 27 жовтня 2019 року відповідно.

Джерело: http://gordonua.com/news/politics/razocharovanie-ukraincev-tempami-reform-mozhet-privesti-k-dosrochnym-vyboram-doklad-glavy-nacrazvedki-ssha-231710.html

Sharing is caring!

Send a Comment