Незадекларована іспанська вілла Порошенка- журналістське розслідування

537379a9f89be4eefc0706d8b1a6c88e
Іспанська вілла президента Петра Порошенка, оформлена на його фірму Feruvita SL, розташована поблизу містечка Естепона

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Приватна резиденція стоїть на самому березі моря в першій лінії в маленькому містечку Аталая-Ісдабе. Це двоповерхова вілла на 1254 квадратні метри у середземноморському архітектурному стилі з басейном.

Фірма Порошенка придбала маєток влітку 2008 року. Тоді він очолював Раду Національного банку України, а також уже входив до двадцятки найбагатших українців як співвласник корпорації «Рошен» та «Укрпромінвест».

В електронній декларації, поданій 30 жовтня, Порошенко також не задекларував віллу як об’єкт нерухомості, що перебуває в його власності чи користуванні, окремо. Натомість серед довгого переліку юридичних осіб, тобто фірм, кінцевим власником яких є Петро Порошенко, він зазначив фірму Feruvita SL (Іспанія).

«У підприємствах, де Петро Порошенко є кінцевим бенефіціаром, є нерухомість за кордоном (фабрики, магазини, склади, адмінприміщення, будинки). Все це у вигляді юридичних осіб вказано у його декларації відповідно до Закону «Про запобігання корупції», – повідомили в адміністрації Порошенка.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *