У Тернополі по справі громадського активіста Олексія Станька винесено політично-замовне рішення

16 квітня 2018 року громадському активісту, політичному в’язню, керівнику Тернопільського обласного відокремленого підрозділу ГО «Ідея Нації» Oleksiy Stanko суддя Тернопільського Міськрайонного суду Віктор Дзюбич виніс необґрунтовану ухвалу про продовження терміну тримання під вартою до 30 квітня 2018 року.
screenshot_2

Під час зачитування ухвали у судді здригався постійно голос і тряслись руки від переживання, що наводить на думку про страх перед громадою і законом за несправедливе та політично замовне винесене рішення.

screenshot_1

Заяву про взяття на поруки народним депутатом України, лідером Громадянського Руху «ХВИЛЯ» Віктору Чумаку безпідставно відмовили. На засіданні також був присутній Голова Проводу Громадсько-політичний рух «ІДЕЯ НАЦІЇ» Остап Стахів та активісти руху. Адвокатами по справі виступають: Павло Дзюба (м. Тернопіль) і Микола Кремінець (м. Львів).

screenshot_3

Громадсько-політичний рух «ІДЕЯ НАЦІЇ» буде продовжувати добиватися справедливості для нашого побратима Олексія Станька у політично замовній справі, яку Прокуратура Тернопільської області зшила білими нитками.

Українці, якщо Ви потерпаєте від чиновницького свавілля, неправомірних дій правоохоронної системи та недоброчесних суддів – вступайте в наш рух та спільно з нами відстоюйте своє право на честь і гідність в Україні.

Нагадаю, що нами створений Координаційний штаб протидії політичним репресіям.

Наші контакти: телефон – 067 661 76 17; ел. Адреса – ideanation.ua@gmail.com

Вставайте спільно з нами за свої права! Волю Олексію Станьку!

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment