Подорож очільниці Ірпеня Анастасії Попсуй до США на святкування Дня Незалежності України спустошила місцевий бюджет майже на 120 тис. грн.

Виконуюча обов’язки мера і секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй витратила з міського бюджету 119 760 гривень на відвідування американського міста Мілуокі, що у штаті Іллінойс. Про це йдеться у відповіді мерії на запит Українських новин.

Ось що відповіли чиновники з приводу свого візиту в США на День Незалежності України.

«На запрошення Українського Конгресового Комітету Америки – Відділ Іллінойс і Української Греко-католицької церкви Св. Михаїла міста Мілуокі в США були запрошені: в.о. міського голови, секретар міськради Анастасія Попсуй; депутати міськради Олександр Маркушин і Олександр Пащинський; радник з питань міжнародного співробітництва Оксана Сулима; заслужений артист України Іван Пилипець.

Вартість витрат – 119 760,0 гривень, з них: авіаційний квиток в обидві сторони – 31 560 гривень, проживання в готелі 53 633,87 гривень, добові 34 566,13 гривень. Витрати на авіаційний переліт, проживання здійснювалися за рахунок міського бюджету для Анастасії Попсуй, для інших членів делегації за рахунок спонсорських коштів. Відшкодування добових здійснювалося за рахунок міського бюджету для Попсуй, для інших членів делегації за рахунок спонсорських коштів», – йдеться у відповіді Ірпінської міськради.

bezymyannyj1

bezymyannyj2

Програма перебування передбачала участь у святкуванні з нагоди 27-ї річниці незалежності України в місті-побратимі Мілуокі. Також делегація взяла участь в офіційній церемонії підняття українського прапора в м. Чикаго з нагоди Дня незалежності України та участь у фестивалі «Українські дні – 2018», де від м. Ірпінь з вітальною промовою до всієї української громади американського штату Іллінойс виступила Анастасія Попсуй і співав гімн України Іван Пилипець.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment