Погрожують, бо не покарані! – Олена Teрещенко

До уваги небайдужих киян та ЗМІ: спільний візит до прокуратури 23.01.18 о 12.00 разом з неопитаними свідками по пожежі на Хмельницького, 12-14 з вимогою оголошення підозри справжнім винуватцям.

bezymyannyj2

Поки робила світлини спаленої у суботу будівлі на вул. Хмельницького, 12-14, зустріла керівницю ОСББ Ірину Бойко, яка у 2015 році протиправно отримала будинок-пам‘ятку з комунальної власності на баланс цієї фіктивно створеної структури з метою зведення багатоповерхівки, трощила його несучі конструкції поки він у 2016 році не впав, поховав під собою 2 людей!

bezymyannyj1

Вона намагалася мені погрожувати у випадку, якщо я знов щось буду писати у ФБ та заявила, що захищає цю пам‘ятку і до підпалу відношення не має.

Жодних сумнівів, що поліція нічого розслідувати не збирається, свідки пожежі опитані не були, сусіди, які спостерігали за тим як забивали горище напередодні пожежі та намагалися про це повідомити поліції, були проігноровані.

Завтра з цими свідками ми підемо до прокуратури вимагати їх допиту

23.01.18 (вівторок) о 12.00 запрошуємо всіх небайдужих долучитися до візиту до прокурора Шевченківського району (вул. Січових Стрільців, 89) з вимогою розслідування порушеною за ст. 298 ККУ кримінальної справи, притягнення до відповідальності І. Бойко та представників поліції за бездіяльність.

bezymyannyj3

Детальніше я висвітлювала цей злочин, його організаторів (з прізвищами та фото) та вигадану негідниками схему тут: http://kiev.pravda.com.ua/columns/56debbb159f1f/

25.01.18 (четвер) о 12.00 запрошуємо всіх небайдужих піти до НАБУ (вул. Сурикова, 3, район Солом’янської площі) з вимогою притягнути до відповідальності всіх високопосадовців, винних у знищенні об‘єктів культурної спадщини та тих, що виявляють злочинну бездіяльність, у т.ч. керівників правоохоронних органів.

Джерело: https://www.facebook.com/groups/Kyivskeviche/https://www.facebook.com/groups/Kyivskeviche/

 

Sharing is caring!

Send a Comment