Про дрова і податки до бюджету міста Березань…

Який може бути звязок між дровами та податками? – запитаєте ви. А я поясню: раніше я розповідала березанцям про переможця конкурсу на оренду частини приміщень (30 кв. м) котелень міста ТОВ «Поліське теплове обладнання» (керівник Гаврилов Володимир Олегович). Це підприємство займається постачанням дрівець для опалення.

Працівників, які працюють в котельнях міста, офіційно отримують мінімальну заробітну плату, а мали б отримувати значно більше (бо ж працюють і в будень і в свята, і вдень, і вночі). Тому такий стан речей їх ніяк не влаштовував – назрівав «бунт на човні»: працівники погрожували викликати телебачення і розповісти на камери про умови праці та неадекватну оплату. Керівництво під примусом надало доплату… у «конвертах». Тобто, ці доходи не оподатковувались і місто від цього втратило. А скільки втратили від цього працівники котелень?

Люди звикли довіряти державі, бо ще працювали за тих часів, коли мали офіційне працевлаштування і відповідальних керівників, а тому (поки що!) задовольнились такою «подачкою». Що буде далі? Робота у котельнях робота – сезонна. Закінчиться опалювальний сезон і працівники котелень звернуться до центру зайнятості за виплатою допомоги по безробіттю. А допомога нараховується відповідно до заробітної плати, яку ті отримували… Отже, кожен з працюючих буде отримувати меншу за розміром допомогу.

Ось так наша влада «розпинається», аби до місцевого бюджету надходило більше податків . Можливо, міський голова не знає, що відбувається у ТОВ «Поліське теплове обладнання»? А як же той факт, що Гаврилов щодня звітує перед Катериною Яхно?

Навіщо мерія з такою настійною впертістю (гідною іншого застосування на благо березанців) добиває ТОВ «Тепло Березані», де всі виплати проводилися офіційно? Можливо, там знають про якісь оборудки та схеми міського голови, а тому разом з підприємством треба знищити сліди тих махінацій? (Останнє поки що звучить як версія)…

PostFaktum

У публічному доступі з’явилося рішення виконкому Березанської міської ради № 182 від 08 вересня 2017 року «Про оренду комунального майна», яким до переліку об’єктів комунальної власності міста Березань, що підлягають передачі в оренду на конкурсній основі, були включені :частина приміщення котельні за адресою м. Березань, вул. Шевченків шлях, 34 (загальна площа 30 кв. м); частина приміщення котельні за адресою м. Березань, вул. Шевченків шлях, 152/1 (загальна площа 30 кв. м); частина приміщення котельні (загальна площа 30 кв. м) за адресою м. Березань вул. Польова; частина приміщення котельні (загальна площа 30 кв. м) за адресою м. Березань вул. Комарова, 5; частина приміщення котельні (загальна площа 30 кв. м) за адресою м. Березань, вул. Набережна,118. Балансоутримувачем вище названих приміщень є підприємство «Березаньтепломережа». Також цим рішенням затверджені умови конкурсу на право оренди цих приміщень та визначено їх цільове використання – розміщення топкової.

Переможцем конкурсу стало ТОВ «Поліське теплове обладнання», зареєстроване 11.08.2017 року. Керівник ТОВ – Гаврилов Володимир Олегович. Серед переліку видів діяльності, яким займається ТОВ «Поліське теплове обладнання» значиться «лісозаготовка», а також «Діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно- технічними виробами».

drova-1

Отже, Гаврилов Володимир Олегович, наскільки я розумію, відповідає за те, щоб до котелень міста вчасно надходили дрова. А почім він їх купує, у кого? Громада не знає. Хотілося б дізнатися, бо від ціни сировини залежить вартість тепла у наших домівках. Кажуть, знову тарифи за тепло зросли…

А ще говорять, що це товариство використовує працю найманих робітників, з якими воно вчасно не розплачуються. Це по-перше, а по-друге – платить їм мізер.

Подейкують, що сам пан Гаврилов підпорядкований напряму депутату Березанської міської ради Катерині Яхно. Та останньому, я особисто, не вірю: де Гаврилов, а де Яхно! Які в них можуть бути спільні інтереси?

Наталя Кириленко

Джерело: 1. https://www.facebook.com/groups/547114722130060/

2.https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1782462181796573&set=gm.928088394032689&type=3&theater&ifg=1

Sharing is caring!

Send a Comment