Про шкоду смартфонів і планшетів перед сном – від пані Супрун

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка останнім часом оголосила справжню війну радянським міфам в медицині, оприлюднила нову порцію корисних порад.

На своїй сторінці в Facebook вона написала, чому шкідливо користуватися смартфонами, планшетами та ноутбуками перед сном.

«Чому іноді буває важко заснути? Відповідь може бути буквально у вас під носом – ваш смартфон (або інший гаджет, з якого ви читаєте цей пост). Дослідження говорять, що користування нашими улюбленими гаджетами вночі може порушувати сон. Це відбувається через те, що з екранів смартфона, планшета, ноутбука і т.д. на нас падає синє світло, що пригнічує вироблення в організмі мелатоніну – гормону, який допомагає заснути», – написала Уляна Супрун. І додала, що, коли ми спимо менше, ніж потрібно, підвищується ризик депресії, діабету і серцево-судинних хвороб.

«Тому Гарвардська медична школа радить за 2-3 години перед сном не користуватися гаджетами. Краще поспілкуйтеся з близькими людьми. Це принесе більше користі вашому здоров’ю і вашої родини», – порадила глава МОЗ.

Також вона оприлюднила відео про те, на що ще в організмі впливає смартфон.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment