Промосковський піп Олександр Авдюгін з Луганщини погрожує «влаштувати Іловайськ» прихильникам автокефалії

Священик-місіонер з міста Ровеньки (Луганська область) протоієрей Олександр Авдюгін, настоятель храму святих Богоотец Іоакима і Анни Ровеньківської єпархії УПЦ МП, обіцяє влаштувати кровопролиття у разі нав’язування його приходу автокефалії. Про це повідомляє «Релігія в Україні».

17 вересня протоієрей Олександр Авдюгін опублікував на своїй сторінці у Facebook відповідь тим, хто запитував його думку в зв’язку з приїздом до Києва двох екзархів Константинопольського Патріарха для вирішення питання про надання автокефалії Української Церкви.

«Кілька разів повторюється прохання висловитися про те, що я думаю з приводу Константинополя, Варфоломія, Патріарха, Синоду, канонів і двох охламонов з Америки, які усілися у Лаврі Київській. Коментувати нічого не бажаю. Одне лише скажу: був, є і буду під омофором Церкви Російської Православної, жодну автокефалію не прийму за жодних обставин. Воювати ні з ким не збираюся, але якщо хто полізе з брудними турецько-американськими руками на прихід наш, то Іловайськ із Зеленопілля їм влаштую», – написав Олександр Авдюгін.

Додамо, що Іловайськ і Зеленопілля Луганській області відомі як населені пункти, де російська армія і місцеві сепаратисти здійснили масові розстріли українських військовослужбовців.

Нагадаємо, в Україні є мільйони православних вірян, які вже ніколи не підуть під Москву – архієпископ Іов (Геча).

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment