Степан Пташник: «Зараз краще жити у місті, ніж у селі»

У селі тепер жити неможливо, діти постійно хворіють. І це повсюди у Козівському районі на Тернопільщині!!!

Прошу допомоги! Я живу у селі Вимислівка, Козівського району, Тернопільської області. Не можливо більше терпіти такого безчинства. Орендатор земельних паїв Кошеля Михайло Франкович, який орендує у селі Вимислівка земельні паї та є керівником Приватного агропромислового підприємства «Нива», яке знаходиться у селі Золота Слобода Козівського району, вже дійшов до того, що обприскує поля через день.

screenshot_2

В нас орендаторів у селі багато, але ще ніхто так не кропить поля! Моя хата крайня від поля, усі дерева поспалювано, ні вікна, ні дверей у хаті не відчиниш, дихати намає чим. У моєї сестри алергія та ще й мала дитина.

Зараз краще жити у місті, ніж у селі. Немає навіть куди вигнати пасти худобу, скоро будемо жити як в Чорнобилі.

Немає з ким боротись у селі, бо у М.Ф. Кошелі як не родина, то наймитує в його ПАП «Нива». Всі проплачені, всім добре. Ні у мене, ні у моїх батьків немає земельних паїв, тому ніхто мене не хоче слухати. Так що нема різниці, хто орендує поля. Але так ніхто не робить, трохи треба мати совість. Головне гроші, а долі людей їм байдужі. Прошу допомоги, поради та підтримки, куди звернутися, щоб відновити справедливість!

PS. Прошу поширити цей допис, буду дуже вдячний!!!

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment