Верховна Рада таємно ухвалила скандальні закони

Верховна Рада активно ухвалює закони, які дозволяють українським олігархам ще більше наживатися на власному народі.

Парламентарії приховують скандальні документи під незрозумілими для звичайних громадян назвами.

Про це повідомляє в своєму Telegram-каналі Асоціація платників податків міста Київ.

Експерти юридичної компанії “Амбер” кажуть, що напередодні Верховна Рада прийняла документ з туманною назвою – “Закон про зміну до низки законів”.

“Цією туманною зміною вводиться інститут так званого власника цінних паперів. На сьогодні здійснити певний платіж або внести кошти готівкою в Україні стало практично неможливо. Банки змушені вивчати всі дані, в тому числі інформацію про дідусів і бабусь. І на цьому тлі Верховна Рада голосує за право нерезидентів не надавати кінцеву інформацію про кінцевих бенефіціарів, тобто власників коштів, вкладених в українські цінні папери”, – відзначили в компанії.

Юристи підкреслили, що вкладникам державного ПриватБанку зараз пропонують максимальну ставку в доларах на рівні 3% річних. При цьому Україна продає цінні папери в доларах нерезидентам приблизно під 8% річних, в той час коли звичайні українці позбавлені такої можливості.

 “Справа в тому, що ця влада через офшорні компанії вкладає в Україну. Адже вони контролюють виплати за українськими цінними паперами. Вони відмовляться від соціальних виплат, але собі гроші точно заплатять. Так заробляв на власній країні Янукович, так заробляє і чинна влада”, – заявили в компанії.

Юристи також підкреслили, що іноземні банки зажадали від українських олігархів прозорості. Після цього їм стало незручно обкрадати українців, в зв’язку з чим у парламенті й був прийнятий суперечливий закон.

батон, доллары

 Крім того, парламент ухвалив сумнівний закон про заборону пальмового масла, одним з головних захисників якого був лідер Радикальної партії Олег Ляшко.Експерти відзначають, що насправді пальмова олія не несе жодної загрози для здоров’я, проте такий крок призведе до зростання вартості кондитерських виробів. Це дозволить вітчизняним олігархам, у яких є кондитерський бізнес, заробляти на українцях ще більше.

Нагадаємо, дії Національного банку України наштовхують на думку про те, що в них простежується злочинний умисел.

Про це на своїй сторінці в Facebook написало Територіальне відділення Асоціації платників податків України в місті Києві.

В Асоціації платників податків припустили, що дії Нацбанку на валютному ринку пов’язані або з непрофесіоналізмом, або зі злочинним умислом.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment