Набирає обертів скандал навколо політичної реклами Порошенка, в якій обманним шляхом була знята співачка Анастасія Приходько (ВІДЕО)

“Я веду власну війну. З МВС, з СБУ, з ГПУ. Також регулярно згадую “не злим тихим словом” ГШ та МО. Але я б ніколи не подумав, що воюватиму з Міністерством культури України.

Як відомо, моя сестричка, Заслужена артистка України, заслужений волонтер України Анастасія Приходько опублікувала відеозвернення в якому СПРАВЕДЛИВО звинувачує Міністра культури України Євгена Нищука в “подставє”.

“Подстава” полягає в тому, що він звернувся до неї із проханням знятися у СОЦІАЛЬНОМУ ролику про Україну. Вона знялася, сказавши там пару фраз про музичні квоти та про те, що Українська музика – це модно. Проте коли ролік з’явився в ефірі виявилося, що це АГІТАЦІЯ за Петра Порошенка!

Нє, ну я розумію, що у нас гібридна війна та гібридний Президент, але навіщо так підло прокидувати, а Женя? Ти що, “піднявся” сильно? Ти модний дуже? Да, після скандалу який підняла Настя – ви її з роліка прибрали, але ж нах.ра брехати у своєму офіційному зверненні про те, що вона на контакт не виходить коли ви їй телефонуєте? Я півгодини тому з нею спілкувався, то вона мені пожалілася що ви її робити ще й винною…

Женя, а ти не ох.рєл випадково? Ти не на тих напав, дорогий мій! Ти їй вчора 100 разів дзвонив і вибачався, а сьогодні вже звинувачуєш в тому, що вона трубку не бере і взагалі – “вона все знала”? Далеко підеш, Женя. До першого кута, де я тебе зустріну.

Зустріну і розкажу багато чого. Зокрема про те, що насправді – Міністр не ти, а твоя заступниця Тамара Мазур, яка за тебе все вирішує. Вибачся, Женя, при тому публічно. Не доводь до гріха. У тебе є 24 години” -пише на своїй сторінці  Назар Приходько

“Набирає обертів скандал навколо політичної реклами порошенка, в якій обманним шляхом була знята співачка Анастасія Приходько.

Співачка, що обурилась такому ганебному шахрайству, сама наразі піддається атаці порохоботів та “міністрів культури”. До того дійшло, що почали нахабно перекладати провину на неї.
Втім Анастасія налаштована войовниче. Це безперечно правильно, і я бажаю їй вистояти проти системи. Впевнений, всі її підтримують одностайно.

Тепер про сам агітаційний ролік. Виявилась ще одна цікава особливість – музика в самому роліку виявилась краденою. Про що свідчать спеціальні “Audiojungle Watermark”, тобто приховані звуки, які ставляться в музику для запобігання її використання всупереч авторських прав.

Але!
Уважно передивившись ролік, в мене виникло важливе запитання.

А нещодавно зійшовша зірка української режисури, директор державного (!!!) підприємства “Кримський дім” Ахтем Шевкетович Сеітаблаєв теж знявся в цьому політичному роліку на підтримку порошенка , тому що його обдурили?

Бо тільки так можна пояснити, що державний службовець порушив закон, взявши участь в політичній агітації”- пише у ФБ Станіслав Краснов

Джерело

 

 

 

Sharing is caring!

Send a Comment