Смертну кару в Україні можуть поновити? – На сайті АП з’явилась петиція з такою вимогою

Вона стосується чиновників і депутатів, яких викрито в корупції або розкраданні

peticiya-2

В Україні можуть розпочати радикально боротися з корупцією. Зокрема, в країні можуть ввести смертну кару стосовно чиновників і депутатів, яких викрито в корупції або розкраданні у великих розмірах. Відповідну петицію зареєстрували на офіційному сайті Адміністрації Президента України.

За словами автора петиції Дмитра Роліка, за 26 років незалежності України, давно стало зрозуміло, що чиновники нахабно й безкарно обкрадають країну. На думку чоловіка, лише страх смерті може зменшити кількість розкрадань.

peticiya

Петиція зареєстрована 23 листопада ц.р. і вже станом на 26.11.17 набрала 121 голос з 25 000 необхідних.

Всього зараз у світі є 13 країн, де смертна кара передбачена за економічні злочини (корупцію, розкрадання державних коштів, напад на співробітників таможні, збройний пограбунок). Серед них – Ірак, КНДР, Таіланд, Китай.

Джерело: http://www.gogetnews.info/news/society/169215-v-ukraine-mogut-vvesti-smertnuyu-kazn-za-korrupciyu.html

Найдено 1 ответ

  1. кат:

    Ой рятуйте, може розпочатися справжня боротьба з корупцією? І в наскрізь корумпованій Україні, де не працює ЖОДЕН державний орган, де кожна шавка районного-сільського масштабу, не згадуючи вже парашенак-палубіїв та їм подібних, плює на Конституцію і відповідно на права громадян — позбавлятимуть життя злодіїв?! Не смішіть мої капці! Може це робитиме тупа корова турчинова — корчак? Та ж вона втратила залишки розуму від водоспаду бабліща, який тече в її кишені просто за те, що вона не виконує свої обов»язки. Борці епт

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *