Спецоперація ФСБ «Хресна хода»: що робити та можливі наслідки?

Багато хто усвідомлює, що це провокація. Але якими ці провакації можуть бути, по приходу на місце?

Давайте пофантазуємо:

1. Майдан — всі бачать, що в Київ вони йдуть пішки, а як планують повертатись? І тут може статись, що не планують. Уявіть ситуацію, що весь цей натовп припреться на Майдан і встановить намети. Ну тіпа: «Ми на час святкування тут поживем». Звичайно, що і правоохоронці напрягуться і багато правих організацій на диби стануть, тож бійок не уникнути. А багатьма це взагалі буде сприйнято, як підготовка до захоплення адміністративних будівель і сепарського перевороту.

576e12ef7ed9939d5d55bf00e2a04af9
2. Церкви — точка їх поломництва обов’язково буде Володимирська гірка. Але поруч з нею три церкви — Римо-католицький Костел св. Александри (наврядчи стане предметом захоплення, але може стати предметом агресивних нападів), Михайлівський Монастир Київського патріархату — хоч і відбудований з руїн, але тема — він побудований за Русі, тож наш, і агресивні спроби захоплення — може бути. Та найбільший ризик — Софіївський Собор. Це найдавніша церква України, сюди вони можуть попертись із вимогою: Нам потрібно помолитись, але зайшовши натовпом, відмовляться його залишати. І тоді владі залишиться тільки два сценарія — віддати їм Софію, чого ніколи не приймуть українці, або вибивати їх звідти силою, чого і добиваються москалі.

db7d5fbd6aa07f91c810227f4117e6b0
3. Підтасовка теракту — фанатиків там вистачає, тож і смертника організувати не важко, який підірве себе у їхньому натовпі, щоб потім сказати, що це «бендерівці» вибухівку заклали. Впринципі, такий сценарій теж не варто виключати.
Потрібно розуміти низькі шанси того, що вони йдуть просто так. В першу чергу, вони розраховують на реакцію, як на гей-паради — звичайне і безпідставне побиття їх «мирних віруючих» страшними «бендерівцями». Та якщо цього не станеться, явно будуть шукати пригод на сідниці, щоб спровакувати це.

bc221564ea0de85425ce74dfd5625c36
Висновок: Готуватись їх «зустріти» варто всім. Та уважно слідкувати за ходою, і допоки вони не перегнуть палицю, не втручатись. Бути добре мобілізованими і триматись організованими групами, але на безпечній відстані, щоб не дати звинуватити себе у ними же спровакованих подіях, але, і одночасно бути готовими не дати їм перейти межу дозволеного. Бажано, всім групам, співпрацювати з поліцією та одни з одними, і координувати дії. Спробувати не допустити їх до Михайлівського і Софії, із ймовірних провакацій, це найбільші зони ризику. — дописує в своєму ФБ Голова в Товариства Ветеранів АТО  Kyrylo Sergeyev

Найдено 8 ответов

 1. Серж:

  Как по мне их надо остановить за 1-10 км. до границы Украины. К ним отношение со стороны Украинцев проявится явно жестокое ибо эти ХОДОКИ в рясах нечто иное как убийцы независимости Украины. Их начнут колотить еще до того как они дойдут до Киева. А значит за ними явиться Хуйло ибо ему нужно будет спасать русских. Как результат вторжение в Украину.

  • Серж:

   Если бы это было мирное время таких негативных отношений к ним бы не было. Однако сегодня на фоне явной агрессии РФ против Украины — это ПРОВОКАЦИЯ !!!!! Будет беда!

 2. Николай:

  Я тоже считаю, что впускать их в Киев не надо. Пусть идут в Москву. Выпустить их в любимую ими Рассею, а назад не впускать. Патриархат московский; вот пусть по московии и гуляют. Нам они здесь в Киве НЕ НУЖНЫ.

 3. Владимир:

  Согласен.

 4. Бандера:

  В товарные вагоны и в Москву..пусть там бродят и гундят)

 5. Леонид:

  Любая религиозная конфессия-это бизнес, построенный на оболванивании масс. Этот поход-«грязная» пиар-акция РПЦ. Бороться с ней можно только смехом и издевкой…. Ну, например, на пути их следования ставится кордон: ремонт дороги. Колонна отправляется в обход, километров за 50, доходит, скажем, до моста.. Мост на ремонте, опять обход километров на двести…. Да по горкам и ярам…Да по проселкам, где лужи по колено! И так крутить их, пока ноги до колен не стопчут! Сами разбегутся….)))))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *