За програмою «Еко Сіті» у Білій Церкві запустять електроавтобуси, які витрачають лише 66 грн. на 100 км

Міська влада обговорила 20 березня можливість залучення електротранспорту на маршрути загального користування з ТОВ «Скайвелл Україна» в рамках програми «Еко Сіті», яку розробило комунальне підприємство «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

Зокрема, київська компанія «Скайвелл Україна» презентувала 2 види електроавтобусів: пасажиромісткістю до 37 чоловік і орієнтовною вартістю від 3 млн. гривень і пасажиромісткістю 61 чоловік, і орієнтовною вартістю від 6,5 млн. грн. «Запропоновані автобуси споживають електроенергію – 2,48 грн/км та 2,57 грн/км відповідно», – зазначають у компанії. – Ми додатково провели розрахунок вартості переїзду цього автобусу з Києва до Білої Церкви і визначили, що це коштувало 66 грн. за 100 км».

screenshot_2

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий та його заступник Олександр Поляруша здійснили ознайомчу поїздку на електроавтобусі довжиною 12 кілометрів.

Машину також оглянули спеціалісти КП БМР «Тролейбусне управління».

screenshot_3

Для використання електроавтобусів не потрібно будувати контактну мережу та підстанції, – зазначають у «Скайвелл Україна». – Такий транспорт, який заряджатиметься вночі за нічним тарифом, дозволить економити кошти».

Сьогодні міська влада Білої Церкви розглядає можливість співпраці із Київською обласною радою, а також із народними депутатами України за даною програмою «Еко Сіті».

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment