У Гостомелі в барі «Зима-бар» на заклик місцевих чиновників бандити постріляли учасників АТО

Під час святкування Дня Захисника України нацгвардійців спровокували на бійку, після чого покликали озброєних тітушок…

nataliya-cherinska

Ця пані — Наталія Черінська спровокувала бійку в «Зима-барі», вона ж викликала телефоном бандитів, котрі влаштували стрілянину

bezymyannyj3

Місяць тому деякі депутати Гостомельської сільської ради, активісти селища Гостомель та ветерани АТО на сессії виступили проти «бандитської» влади та «кишенькових» рішень селищного голови Гостомеля Юрія Прилипка, але він організував привіз дебелих хлопаків- тітушок, які силовим шляхом відстояли свого «замовника».

prilipko

Селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко

14.10.2017 в селищі Гостомель у барі «Зима-бар» відбулася бійка, яка закінчилася перестрілкою. До бару завітала компанія, серед якої була жінка у сильному алкогольному сп’янінні. Вела себе зухвало, чіплялася до гостей, а особливо до бійців нацгвардії, які відмічали День Захисника України.

Охорона бару впізнала Наталію Черінську, депутата гостомельської селищної ради та директор будинку культури. На попередження та прохання охорони заспокоїтись або полишити приміщення бару — не реагувала, та у бік охорони та відпочиваючих лилася брудна лайка. Вона спровокувала конфлікт, який переріс у бійку. Ми викликали поліцію» — повідомляють співробітники «Зима-бар»: «через деякий час до бару прибули люди, дістали зброю та почали стріляти у нацгвардійців. Стріляли чотири людини, да більш того це був розстріл. Більше двох десятків пострілів було зроблено у по хлопцям. Один з нацгвардійців впав, і ми подумали, що його було вбито».

nerozluchna-parochka

«Нерозлучна парочка» гостомельських чиновників Сергій Чемерис та Наталія Черінська

Свідки, які знаходились у той час в «Зима-бар» повідомили, що та сама Наталія Черінська комусь дзвонила та кликала на допомогу «бери людей и едь срочно сюда, меня тут обижают». Серед приїхавших озброєних людей свідки впізнали кримінального авторитета на призвісько «Лисий», який дістав зброю та почав стріляти.

Свідки події розповіли про те, що відбувалося: «Вчора 14 жовтня після святкування Дня селища Гостомель депутат гостомельської селищної ради, директор будинку культури Наталія Черінська разом з працівниками ради завітали в «Зима-бар» в Гостомелі. Будучи в нетверезому стані Черінська спровокувала бійку з нацгвардійцями учасниками АТО. Черінська залишилася незадоволена результатом бійки, викликала на розбірки свого рідного брата кримінального авторитета на призвісько «Лисий». «Лисий» приїхав з групою підтримки — тітушок в спортивних костюмах. З’ясування стосунків переросло в стрілянину як в голівудському бойовику».

У поліції Київської області з приводу події повідомили, що постріли були зроблені з травматичної зброї. На місці злочину було знайденл більш ніж 20 гільз. Один з службовців Національної Гвардії України втратив око. Головний підозрюваний — бандит «Лисий» переховується від слідства.

На даний час за адресами фігурантів нічної перестрілки поліція проводить обшуки.

chinovniki-gostomelya-anons

 

На фото(зліва направо): Сергій Чемерис — інспектор благоустрою, затриманий на хабарі, Наталія Черінська — депутат Гостомельської селищної ради, директор будинку культури, Прилипко Юрій — селищний голова Гостомеля, підозрюваний у шахрайстві

Це не перший випадок порушення законів з боку чиновників Гостомельської селищної ради. Так, одіозний голова селища Гостомель Юрій Прилипко, відомий як «завгар» біглого екс-президента Януковича, підозрюється більш ніж по трьох епізодах у шахрайстві, ще по двох епізодах розпочалися суди. Його помічник, інспектор благоустрою Сергій Чемерис менш ніж місяць тому був арештований співробітниками СБУ та прокуратури за вимагання хабара. Вже сьогодні, ставлениця Прилипка, депутат Гостомельської селищної ради, директор будинку культури Наталія Черінська влаштувала бійку та фактично організувала замах на вбивство на бійців нацгвардії, які якийсь час назад захищали Україну у зоні АТО.

Джерело: 1. «Зоря Приірпіння»

  1. http://kievtime.com/vlast/v-den-zahisnika-ukrayini-banditi-gostomelskih-chinovnikiv-postrilyali-uchasnikiv-ato-video/

 

Sharing is caring!

2 thoughts on “У Гостомелі в барі «Зима-бар» на заклик місцевих чиновників бандити постріляли учасників АТО”

Send a Comment