У Романівці, що неподалік столиці, люди вимагають встановити «лежачі поліцейські»

Інакше громада села знову перекриватиме трасу на Київ

Такий головний підсумок зібрання громадських активістів в Будинку культури мікрорайону Романівка, на якому люди обговорили найнагальніші проблеми цього масиву, між іншим, поселення набагато старшого за сам Ірпінь.

Загалом на зборах було обговорено чимало питань розвитку Романівки – від асфальтування вулиць до роботи дитячих гуртків у приміщенні Будинку культури. Проте найнагальнішою залишається проблема встановлення лежачих поліцейських на в’їзді та виїзді з Романівки на трасі Ірпінь–Київ.

bezymyannyj2

Її детонатором стала жахлива аварія зі смертельними наслідками близько півтора місяця тому. Після цього Громада Романівки забила на сполох, вдаючись до активних дій на захист своїх інтересів – звернення у різні інстанції, збори громадськості та перекривання траси Ірпінь–Київ.

bezymyannyj3

Активістам з Романівки довелося зіткнутися з інертним і байдужим бюрократичним апаратом поліцейського відомства та Ірпінської влади, про що й розповідали вони на звітних зборах під акомпанемент гулу машин на трасі, швидкість багатьох з яких вочевидь перевищувала допустимі в межах населеного пункту 60 км/год (до слова, в сусідньому Києві нещодавно швидкість руху автомобілів обмежили 50-ма км/год).

Громада Романівки постановила звернутися до Ірпінської міської ради, аби та позитивно вирішила питання встановлення лежачих поліцейських вже на наступній сесії (планується 15 листопада). В протилежному випадку люди залишають за собою право перекривати дорогу на Київ до остаточного вирішення цієї проблеми.

Мирослав ГЕРАСИМОВИЧ

Олександр НАКАЗНЕНКО

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment