У справі про вбивство водія з Blablacar ГПУ збирається допитати лідера львівського “Правого сектора”

 Лідеру “Правого сектора” на Львівщині Тарасу Бобаничу (“Хаммер”) вручили повістку на допит до ГПУ у справі про вбивство у 2016 році 25-річного водія Blablacar Тараса Познякова зі Львова

Про це повідомляє “Правий сектор” Львівщини на своїй сторінці у Facebook.

Бобаничу вручили повістку ще 17 січня. Слідчі з ГПУ прийшли у квартиру, де він раніше жив, та сказали власниці, що мають ордер на обшук. Власниця квартири зв’язалась з Бобаничем та повідомила йому про це.

Слідчі сказали Бобаничу, що він буде опитаний як свідок у справі про зникнення та вбивство Познякова.

“Слідчий ставив питання з приводу того, чи був знайомий “Хаммер” з потерпілим Тарасом Позняковим та ще з рядом невідомих осіб. Почувши заперечувальну відповідь, слідчий заявив що: «за відомостями слідства саме ви зустрічалися з Тарасом Позняковим і вимагали в нього $10 000″, – йдеться в повідомленні.

Бобанич стверджує, що не був знайомим з Позняковим, тому не вимагав у нього жодних грошей. Також слідчі запитували з приводу підозрюваних у цій справі. “Хаммер” був особисто знайомий з одним із підозрюваних (позивний “Лука”), але, як стверджує, останній раз вони зустрічалися ще в серпні 2015 року в зоні АТО.

“З “Лукою” востаннє я перетинався в серпні 2015 року, в зоні АТО. Про теперішнє його місцеперебування мені не відомо! Намагання слідчих Генпрокуратури “прив’язати” мене до цієї справи розцінюю як відчай (оскільки слідство йде вже тривалий час) та політичну розправу режиму за мою громадську діяльність та націоналістичну позицію!” – наголосив Бобанич.

Йому вручили повістку зявитися на допит в ГПУ 6 лютого.

фото: соцмережі

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment