Українці-заробітчани впливають на економіку Польщі більше, ніж її президент

Місцеві журналісти у своєму рейтингу назвали українців «колективним героєм польської економіки». От вам і «злочинні націоналісти» та «колабораціоністи третього рейху»!

Рейтинг людей, які роблять найбільший вплив на економіку Польщі, склали польські журналісти. Його було опубліковано на сайті видання Gazeta Prawna.

Лідером рейтингу є прем’єр-міністр Польші Матеуш Моравецький. На другому місці опинилися українці, які працюють у Польщі. Чинний президент Польщі Анджей Дуда посів третю сходинку.

Відзначимо, що в рейтингу українців назвали «колективним героєм польської економіки». Як повідомляв NEWSONE раніше, Сенат Польщі без поправок прийняв закон про Інститут національної пам’яті, який серед іншого забороняє пропаганду «бандерівської ідеології». Міністерство закордонних справ України висловило глибоке занепокоєння в зв’язку з прийняттям цього закону. На думку українського МЗС, надзвичайну стурбованість викликає намір зобразити українців виключно як «злочинних націоналістів» і «колабораціоністів третього рейху». У свою чергу в Польщі заявили, що закон про «бандерівську ідеологію» стосуватиметься тільки тих осіб, хто відкрито і «всупереч фактам» применшує відповідальність колабораціоністів або заперечує вчинені ними злочини. Президент Польщі Анджей Дуда 6 лютого підписав цей закон.

Джерело: https://newsone.ua/news/society/rabotajushchie-v-polshe-ukraintsy-bolshe-vlijajut-na-ee-ekonomiku-chem-prezident.html

Sharing is caring!

Send a Comment