В Одесі колишній автомайданівець Євген Резвушкін негативно «засвітився» у скандалі — фото, відео

Одеситка публічно викрила Резвушкіна в нападі на людей на вулиці Успенської

Як повідомляв одеський сайт Ivasi.News, 10 червня на вулиці Успенської, 13, звучали постріли. Конфлікт стався між мешканцями і співробітниками сусіднього готелю. Саме туди, в побудований на тій же вулиці готель, мали намір провести каналізаційні комунікації через двір будинку № 13. На думку місцевих жителів, підключення готелю до їх системи водопроводу збільшить навантаження і порушить нормальне водопостачання квартир.

bezymyannyj3

Незважаючи на обурення мешканців будинків, співробітники служби «Інфоксводоканалу» під захистом охоронної фірми, приступили до запланованої роботи. Один з учасників протесту одеситів спробував зупинити роботу екскаватора, перекривши своєю машиною в’їзд у двір.

В ході «розбірок» охоронці розбили дзеркало заднього виду і били по машині ногами, в результаті автомобіль Porsche понівечено. Також один з чоловіків, який не був у формі охорони, але, за словами людей, її співробітник, вистрілив у повітря.

«Звідки ви приїхали, люди?!» — кричала жінка на відео з місця подій. Судячи з публікації в мережі Фейсбук користувачки Kathrin Madens, «люди» приїхали практично з-за рогу.

screenshot_2

«Інфокс риє каналізацію через сусідній двір щоб підвести її до майбутнього готелю. Місцеві жителі намагаються протистояти цьому, але «Варта міста» Євгена Резвушкіна відтісняє місцевих і захищає Інфокс », — написала одеситка на своїй сторінці.

rezvushkin_vodokanal1-1

І опублікувала фото, де на місці розбірок відображений Резвушкін із задоволеним виразом обличчя.

«А на якій вони посаді? Де ж поліція?» — запитують в коментарях.

Так і хочеться відповісти, перефразовуючи відому комедію: «Вони в такій посаді, що страшно вам називати!».

bezymyannyj1

Але Kathrin Madens відповідає простіше: «Є поліція. Ходить і дивиться». І додає фото. На ньому патрульні просто милуються машиною, яку, як ми вже знаємо, нікого не соромлячись, розбивали «активісти».

Гідним завершенням вистави став вихід «представника забудовника», який сказав про мешканців будинку все, що йому хотілося. Побажавши попутно людям бути відправленими «туди, де ви повинні бути — за грати».

Що ж: хай живуть права людини в Одесі!

Видео: https://www.facebook.com/kathrinmadens/videos/1763274667120328/

screenshot_3

Фото та відео — Kathrin Madens

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment