«Воскресіння» в морзі сталося в Польщі

«Мрець» прокинувся в холодильнику моргу і… пішов на вечірку

Історія сталася на півдні Польщі в місті Семяновіце-Сльонську. Перехожі звернули увагу на чоловіка, який лежав без свідомості на вулиці.

Правоохоронні органи Польщі розслідують рідкісний інцидент — п’яний чоловік, у якого була констатована смерть, «воскрес» у морзі і повернувся на вечірку. Історія сталася на півдні Польщі в місті Семяновице-Сльонську. Перехожі звернули увагу на чоловіка, який лежав без свідомості на вулиці.

Прибув на виклик лікар констатував смерть, викликану сильною алкогольною інтоксикацією. В результаті тіло 31-річного Кшиштофа Новака було доставлено в місцевий морг. Вночі охоронець закладу почув грюкіт і стогони, які лунали з холодильника. «Коли охоронець витягнув ящик, щоб перевірити джерело шуму, він був у повному шоці. Він побачив чоловіка, який тремтів від холоду і просив ковдру», – пише портал patrztu.news.

Після виходу з камери «воскреслий» чоловік відігрівся, відмовився від госпіталізації і вирішив повернутися на вечірку до друзів. Для медика, який зробив помилку, історія завершилася підозрою в профнепридатності. Тепер його чекає судовий розгляд.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment