Впав у кому: Клих гине в російській в’язниці

 

fdf9dface50417b90ea46cc6c8d7facd1442058111

Стан здоров’я в’язня Кремля – українця Станіслава Клиха різко погіршився

За словами активістки Ольги Афанасьєвої, Клих провів в комі шість днів.

«Я розмовляла з його мамою, вона їздила до нього недавно, і він дійсно перебуває в дуже важкому стані. Його забирали до психіатричної клініки, так напхали ліками, що він 6 днів провів в комі, у нього пролежні», – зазначила Афанасьєва.

У свою чергу, український журналіст і волонтер Юрій Бутусов обурений тим, що представники місії ООН мовчать: «Російські спецслужби вбивають у в’язниці захопленого ними заручника Станіслава Клиха. І жоден негідник з місії ООН, яка тут шукає в Україні “таємні в’язниці” не турбується, щоб приїхати в Москву і врятувати невинну людину, яку кинули за ґрати бо він – українець. Чомусь боротися за права людини в лігві Путіна бажаючих немає – адже там страшно і на відміну від України можна реально постраждати».

Нагадаємо, раніше адвокат Клиха Ілля Новіков повідомив, що влада РФ не розголошує інформацію про українського політв’язня.

 Відзначимо, Клих був затриманий на території Росії в 2014 році за звинуваченням в участі в бойових діях проти російських сил під час першої чеченської війни взимку 1994-1995 років, а також у вбивстві російських солдатів. Сам Клих провину заперечує і заявляє, що його свідчення і визнання були отримані під тортурами. За словами його родичів, Станіслав ніколи не був в Чечні.

Джерело: Politeka Крим.Реаліі

Sharing is caring!

Send a Comment