Януковичу можуть повернути вертолітний майданчик?

Вертолітний майданчик, розташований у Києві на Парковій дорозі, 16А, намагаються повернути Віктору Януковичу.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник, пишесайт КМДА.

Повідомляють, що згідно з ухвалою Господарського суду міста Києва від 24.01.2019 року підписаною суддею І. Курдельчуком: заборонено Національній агенції України з питань виявлення, розшуку й управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів та комунальному підприємству “Центр організації дорожнього руху” вчиняти будь-які дії по виконанню договору управління майном (активами) від 18 жовтня 2018 року, укладеного Національною агенцією України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів і комунальним підприємством “Центр організації дорожнього руху” про управління майном, що належить товариству з обмеженою відповідальністю “Амадеус Ко” та розташоване за адресою місто Київ, Паркова дорога, 16А; заборонено будь-яким третім особам вчиняти будь-які дії, спрямовані на виконання правочинів, укладених комунальним підприємством «Центр організації дорожнього руху» для виконання умов договору управління майном (активами) від 18 жовтня 2018 року, укладеного Національною агенцією України з питань виявлення, розшуку й управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів і комунальним підприємством “Центр організації дорожнього руху”.

“Майно — це вертолітний майданчик, побудований оточенням Віктора Януковича через схему відмивання “брудних” коштів на Парковій дорозі. Саме там мав приземлятися президент-утікач, прилітаючи із резиденції Межигір’я до Адміністрації Президента на вулиці Банковій», — пояснив Микола Поворозник.

“Дивно, що ТзОВ “Амадеус Ко” не тільки подає судові позови проти держави, але й узагалі займається підприємницькою діяльністю. Не менш дивно, що за таких умов суд ухвалює рішення (навіть і проміжні) на користь ТзОВ “Амадеус Ко”. За такою логікою ми можемо чекати повернення вертолітного майданчика Віктору Януковичу”, — додав Поворозник.

Нагадаємо, суд визнав Януковича винним у держзраді та присудив йому 13 років тюрми.

Також Печерський районний суд зняв арешт із майна колишнього керівника МВС Віталія Захарченка.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment