Заліщук та Найєма виключили зі складу міжнародних делегацій

136

Народних депутатів БПП Світлану Заліщук та Мустафу Найєма виключили зі складу міжнародних делегацій під час засідання фракції у понеділок ввечері.

Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко.

Згідно з інформацією, ініціатором відкликання став Ігор Кононенко.

Формальним приводом стало членство депутатів в «ДемАльянсі».

«Фактично ми справді їх відкликали. На фракції було прийняте рішення стосовно депутатів, що відкликаємо з делегацій тих, хто є членами інших партій. Оскільки вони заявили, що є членами «ДемАльянсу», це рішення стосується в тому числі їх», — сказав Гончаренко.

Ані Заліщук, ані Найєм не були присутні під час розгляду цього питання.

Заліщук пояснила, що не прийшла на засідання, оскільки мала зустріч.

Згодом депутат повідомила, що з делегації також виключили Наталю Новак.

«Причина – нібито тому, що ми з Мустафою «члени іншої партії». Себто «ДемАльянс». Наталія Новак — член «Хвилі». Хоча насправді такої партії поки не зареєстровано», — сказала Заліщук.

«Водночас рішення вийшло якесь вибіркове. На сайті парламенту легко перевірити, що великий міжнародник і лідер простих людей Каплін – член делегації в ПА ГУАМ, обраний за квотою БПП. А член партії «Народний Рух» Віктор Кривенко входить від БПП до Виконавчого комітету Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі», — додала вона.

Як відомо, Заліщук була заступником члена Постійної делегації  у Парламентській асамблеї Ради Європи, а Найєм — членом Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.

Джерело

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *