Заради комерційної забудови нардеп Микитась знищує у Києві стратегічно важливий військовий підрозділ

Пам’ятаєте, наш Президент говорив – «що треба рубати руки тим, хто краде у армії під час війни»!? Так от, «наш» Президент, здається пожартував, бо в цій країні, за його президентства, ні на чому так нагло і безпардонно не крадуть як на війську.

Я вже писав, про безпрецедентну за наглістю аферу, по дерибану 14 гектарів унікального і стратегічно важливого для обороноздатності країні військового підрозділу, що розташований у місті Києві, по вул.. Магнітогорській, 5.

Ми всі (хто вчив історію) добре знаємо, що самі найаморальніші злочини і найпідліші афери в історії людства, завше робились під прикриттям демагогії – «не користі раді, а токмо заради священної мети».

І цю аферу, ті, хто її провертає, намагаються прикрити словоблудієм про правильну мету – «заради забезпечення житлом військовослужбовців». Слова правильні, а все інше – обман і злочин.

Згідно містобудівних умов та обмежень, виданих на забудову даної земельної ділянки, на цій землі має бути збудовано 4455 квартир.

bezymyannyj1

В Києві, якщо ви заходите на приватну земельну ділянку, як інвестор, то віддаєте власнику землі від 10 до 20 % збудованих площ (в центрі міста до 20%, на окраїні 10%). В середньому – 15 %, але менше 10 НЕМАЄ. Тобто, якби цією землею розпоряджався власник, а не корумповані генерали, то забудовник мав би віддати власнику як мінімум 10% від 4455 квартир, тобто 445 квартир, а то і всі 15% – 668 квартир.

Натомість, як слідує з відповіді Міністерства інфраструктури України на запит журналістів «Свідомо» (я їм давав інтерв’ю з цього питання і вони поділились інформацією) Держспецтранслужбі буде передано всього-на-всього 150 квартир, тобто 150/4455 х 100% = лише 3,3 %. «Економія» від того, що могло б отримати військо і що воно отримає, складе 445-150 = 295 а то і всі 500 квартир.

Ці «зекономлені» 300-500 квартир могли б дістатись сім’ям безквартирних офіцерів, які десятками років ждуть свого житла і яких в Україні десятки тисяч, вдовам і сиротам тих хто загинув, але натомість, ці 300-500 квартир будуть продані, а виручені за них кілька мільйонів доларів будуть привласнені забудовником і корумпованими хєнералами. Ви запитаєте, а що – ніхто на тендері по цій забудові не запропонував більше мізерних 3,3% ?

А НЕ БУЛО НІЯКОГО ТЕНДЕРУ!

Корумповані українські чиновники (та хєнєрали), які дуже хочуть дерибанити і красти, придумали хитру схему, як обходити тендери – через так звані цінові запити. Поясню, що це таке: Це коли ви хочете обминути тендер, ви домовляєтесь з кількома колегами і говорите їм – “мій уже договорений «клієнт» надішле вам «цінові запити”, так моя пропозиція буде 3,3%, а ви поставте по 3%, щоб я виграв. А потім коли вам треба буде провернути таку ж саму аферу – я вам підіграю.

І ось так, домовившись, кілька фірм, які сидять на дерибані чогось державного чи комунального – по черзі і підігрують одне одному.

І наостанок, щодо посилання Міністерства інфраструктури на Державну корпорацію «Укрбуд». Ця корпорація – це ще один роздутий міф і обман. Адже «Укрбуд» за останні 10-15 років не збудувала жодної собачої будки та і не є державною, тому що її співзасновниками є і приватні фірми. Насправді «Укрбуд» – це лише безкоштовний бренд, халявна реклама (за рахунок ще певної довіри до держави), яку вішають на насправді приватні забудови, які здійснюють приватна фірма «Укрбуд девелопмент», прости господи, народного депутата Микитася, а також інші його афільовані структури.

Так де ж все таки наш Президент? Де військовий прокурор Матіос?

Коли тим, хто краде на армії, на військових, нарешті почнуть рубати руки?

OLEXSANDR DYADYK

Дивіться також:

Початок «історії» «Депутат-забудовник Микитась, нищить у Києві військовий підрозділ, щоб забудувати його територію» – https://olexsandrdyadyk.livejournal.com/26860.html

І документи:

bezymyannyj3

bezymyannyj4

Sharing is caring!

Send a Comment