Іронія долі: заступник мера Кам’янського на смерть розбився на велосипеді, потрапивши колесом у отвір ливневої системи

Владислав Мелешко впав з велосипеда під час велосипедної прогулянки 6 серпня близько 19 години неподалік від кафе «Аннушка» по вулиці Романківській. Заступник мера був доставлений в лікарню швидкої медичної допомоги. У той же день його планували переправити в обласну лікарню імені Мечникова.

За однією із версій, заступник мера Владислав Мелешко потрапив колесом у отвір ливневої системи. Чоловік отримав відкриту черепно-мозкову травму і впав у кому. Його стан лікарі одразу оцінили як критичний – перелом основи черепа та набряк головного мозку і кому 3 ступеня.

Заступник мера Кам’янського помер в лікарні швидкої медичної допомоги в Кам’янському. Інформацію підтвердив головний лікар ГБСМП Ростилав Винар.

У лікарню Мечникова Владислав Мелешко так і не був доставлений, через складність травми і ймовірності ускладнень в дорозі. 7 серпня о 12.30 його стан значно погіршився, реанімаційні заходи продовжилися до 13.00. Близько першої години дня Владислав Мелешко помер.

На сайті міської ради Кам’янського висловлюються співчуття рідним і близьким Владислава Мелешка.

meleshko

Владислав Мелешко з вересня 2017 року обіймає посаду заступника міського голови з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, молодіжної політики.

На жаль, гострослови з ФБ почали «гуморити» з цього нещасного і трагічного випадку. Мовляв, «і тут Аннушка разлила масло» (очевидно надихнувшись тим фактом, що нещастя сталося біля кафе «Аннушка») та натякали на те, що він був віце-мером, тому й поніс кару за стан зливних отворів.

За нашою інформацією, Владислав Мелешко з вересня 2017 року обіймає посаду заступника міського голови з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, молодіжної політики. Тож він особистим прикладом залучав молодь до здорового способу життя.

Редакція газети «Наша версія» висловлює глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

В’ячеслав Ковтун

Sharing is caring!

Send a Comment